Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 68384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #854 dnia: 2018-01-06, 20:54:16 »
TO zależy od kontekstu.

Offline SerafinTronu

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #853 dnia: 2017-11-22, 17:15:31 »
Osoby, które się podczepiają do kogoś i ciągną energię, generalnie mam tu na myśli "wampiry emocjonalne" do kogo się najpierw podczepią? Do ukochanego chłopaka czy zwykłego kolegi?

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #852 dnia: 2017-11-20, 07:45:54 »
Ostatnio sobie uświadomiłem , dotarło do mojej świadomości , że wszyscy mi w życiu pomagali , nawet ci , ktorych np nieakceptowałem , nie chcialem nic od nich jak i wszyscy inni od rodziny poczawszy... hmm teraz nasunelo mi się jak kumpel z ktorym paliłem ziolo (krotki okres) w wieku 18 lat mogl mi niby pomoc no ale nie wiem... moze gdyby nie on trafilbym w cos gorszego ? A pytanie mam takie - czy taka afirmacja byłaby ok:
Wszyscy mi pomagają, nawet jeśli tego nie widzę, dlatego żyję w zgodzie ze wszystkimi. (czy ta myśl jest prawdziwa)

« Ostatnia zmiana: 2017-11-20, 07:48:43 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #851 dnia: 2017-11-17, 10:39:28 »
Chodzi mi o to czy zniwelowanie poczucia zagrożenia o pozycję wzmocni ją, czy stracę motywacje do jej podtrzymywania i czy posiadanie milionow / miliardow moze byc naturalne czy to zawsze bedzie wynikac z przywiazan.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-17, 10:44:56 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #850 dnia: 2017-11-17, 09:16:41 »
Leszek jak widzisz te kwestie?
W kontekście karmy krolewskiej zastanawiam się też nad tym z czego wynika np chęć posiadania milionow czy miliardow czy czlowiek rozwinięty duchowo moze miec takie bogactwa czy wynika to z poczucia zagrozenia?Zawsze uwazalem w tym temacie zamiast Twojego "po co kumu takie pieniądze"  moje "lepiej je miec niż nie mieć" , a teraz puścilem poczucie zagrozenia (to cos troche innego niż lęk, bardziej związane z pozycją i... na mysl o posiadaniu milionow czy miliardow czuję lęk , odpuszczenie zeby dac sobie spokoj z takimi zapatrywaniami (dodam , ze uwazam pare milionow usd w moim przypadku , branzy, z moja wiedza i doswiadczeniem za realne przed 40 stka i skoro czuję, że jest to niejako w mojej drodze zycia to nie wiem cóż bym takiego zyskal gdybym to sobie odreagowal ?

« Ostatnia zmiana: 2017-11-17, 09:26:19 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #849 dnia: 2017-11-15, 13:58:13 »
pytający

pozostaje pytanie kim jesteś i co tu robisz,
jesteś kimś kto zajmował się tymi metodami lub znasz kogoś kto to robił ? z jakimi skutkami? opisz ten swój przypadek zamiast trollować, hejtować i się frustrować, to może ktoś z tego coś wyciągnie i sam oceni, albo w innym wypadku przestań robić syf, bo nikt nic z tego nie ma, nawet ty, to się chyba nazywa destrukcja

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #848 dnia: 2017-11-15, 05:12:10 »
Kto się chce podjąć moderacji?

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #847 dnia: 2017-11-15, 04:50:47 »
pytający
Każdy ma takiego Mistrza, na jakiego zasługuje. Pewnie zasługujesz na tego, który napisał ten paszkwil?

Nie od dziś wiadomo, ze autor tego paszkwilu, do którego miałbym się ustosunkować, ma zaburzenia psychiczne i umysłowe.
Jak więc miałbym się ustosunkować do treści, które tam są zawarte? Nie dyskutuje się z urojeniami!
Dodam, że 2 facetów, którzy na podst. tego paszkwilu pomawiali mnie w internecie, zostało przez sąd uznanych winnymi naruszenia art. 212 k.k. I kosztowało ich to ponad 15.000 zł.
Czy potrzebujesz lepszej rekomendacji? :)
Przy okazji wyszło na jaw, że dość ściśle współpracowali z Autorem, któremu serwowali fałszywe i złośliwe "informacje z 1 ręki" rzekomo wprost z rozprawy sądowej. 

Autora kiedyś znałem osobiście i naprawdę, jest mi przykro, że tak nisko upadł.
Tak to jest, kiedy czci się demony i oddaje im swój umysł w posiadanie. To prosta droga do nienawiści, złośliwości, zawiści i innych niskich emocji, którymi przepełniony jest paszkwil (nie jedyny tegoż Autora, ukrywającego się pod tyloma różnymi nickami, że nie wie, z którym z nich ma się identyfikować, a którego wypierać).  Ty jesteś na dobrej drodze w tym kierunku! Być może, że dziś masz jeszcze wybór? A być może, że już "Cię diabli wzięli w swoje posiadanie"?

Poza tym, ochłoń trochę, bo ja tu nigdzie nie znalazłem postów, które miałyby potwierdzać Twoją tezę o zwalczaniu jednych sekt przez inne. Może Ci się po prostu fora pomyliły? :)

Zakładanie, że to jest forum jakiejś sekty, też jest objawem zaburzeń psychicznych i umysłowych.
Radzę poszukać skutecznej pomocy, poza sektami i całkowicie za darmo, bo fundowanej przez NFZ.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-15, 07:25:05 wysłana przez Leszek Żądło »

pytający

• Gość
« Odpowiedź #846 dnia: 2017-11-14, 19:46:04 »
Nie ma co " jądrzyć" tematu bo nie chodzi kto napisał tylko chodzi o treść. Tak że nie należy mylić tutaj pojęć.  Każda "sekta" uważa siebie nie za "sektę" a dla jej członków słowo sekta jest drażliwe.
Trzeba tutaj porównać to co się robi to do czego się należy  do działalności sekt jej celów i wtedy bez nazewnictwa określimy swoje miejsce.
Dlaczego sekty zwalczają się wzajemnie?
Otóż  spowodowane jest to osobami zwerbowanymi w sektach . Osoby takie są na ogół słabe psychicznie, łatwe do zmanipulowania , podatne na wyzyskiwanie, pozbawione uczuć rodzinnych, nie mający własnego życia ,osamotnieni , dadzą się do ostatniego grosza oskubać do tego są zacofani  i prymitywni nie zależy im na niczym.

Wtedy sekty próbują pozyskać taki narybek w innych sektach obiecując uzdrowienie itd .

Offline Mariusz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #845 dnia: 2017-11-14, 19:08:36 »
Przydałoby się żeby Leszek dał komuś kto częściej od niego tu zagląda uprawnienia moderacyjne. Bo intrygi takie jak te rozsiewane przez pytającego trzeba od razu kasować. Bez tłumaczenia się że "tu nie ma żadnej sekty" itp itd Olewanie takiego syfu ciepłym moczem jest lepsze niż tłumaczenie się.
Poza tym to w samym listopadzie na forum zarejestrowało się około 500 internetowych robotów udających użytkowników. Należy te konta wykasować i albo utrudnić proces rejestracji Plus wprowadzić moderowane pierwsze posty dla nowych uzytkowaników albo dać sobie spokój z podtrzymywaniem tego forum, bo służy prowokatorom
« Ostatnia zmiana: 2017-11-14, 19:12:10 wysłana przez Mariusz »

Offline ontoja

• Użytkownik
« Odpowiedź #844 dnia: 2017-11-14, 16:20:26 »
Tu nie ma żadnej sekty jest być może fascynacja autorytetem u niektórych ,jaką mają np.studenci wobec profesora .Nie ma żadnego kręgu wtajemniczonych ani nikt nie szkaluje tych ,którzy zmienili poglądy rozwieszając ulotki o rzekomym byciu pedofilem ,ani nie straszy paralizatorem.

Offline Methos

• Użytkownik
« Odpowiedź #843 dnia: 2017-11-14, 16:18:20 »
Dlaczego ta sekta himawanti z pseudooswieconym jeszcze istnieje?

Według badań i statystyk szpitale o znajomym profilu są mocno przepełnione, stan budynków opłakany a specjalistów niestety brakuje ...
Zatem "lider" wspomnianej grupy może spać spokojnie i  dalej namiętnie dzielić się swoją "oświeconą" wiedzą w internetach :)

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #842 dnia: 2017-11-14, 15:55:04 »
No i jest odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie dlaczego taka sekciara/sekciarz łazi za tym leszkiem i wypisuje pierdoły?
Dlaczego ta sekta himawanti z pseudooswieconym jeszcze istnieje?

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #841 dnia: 2017-11-14, 10:26:06 »
A co się tu robi ?

Że afirmacje , rozwiązywanie problemow emocjonalnych , omawianie relacji ?

Co konkretnie masz na mysli?

i w jaki sposob personalnie cie to dotyczy, ze poswiecasz swoj prywatny czas na zajmowanie sie "jakąś sektą" ?

pytający

• Gość
« Odpowiedź #840 dnia: 2017-11-14, 08:00:36 »
Nie ma co " jądrzyć" tematu bo nie chodzi kto napisał tylko chodzi o treść. Tak że nie należy mylić tutaj pojęć.  Każda "sekta" uważa siebie nie za "sektę" a dla jej członków słowo sekta jest drażliwe.
Trzeba tutaj porównać to co się robi to do czego się należy  do działalności sekt jej celów i wtedy bez nazewnictwa określimy swoje miejsce.