Autor Wątek: Problemy z forum Przytomnyrozwój  (Przeczytany 769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Problemy z forum Przytomnyrozwój
« Odpowiedź #26 dnia: Wczoraj o 16:40:52 »
Informacja dla zarozumiałych naukistów, którzy próbowali mnie ośmieszać sugerując, że jestem zbyt durny i tępy,  żeby nie widzieć oczywistego "globalnego ocieplenia".
Tymczasem NAUKOWCY teraz używają nazwy "Climat change" a nie tak jak wcześniej "Global warming". A więc zmiana klimatu. Era obwiniania ludzi za emisję dwutlenku węgla odchodzi w niechlubną niepamięć!
To chyba musi być im bardzo głupio, kiedy rozumieją, że aby mnie ośmieszyć, zaufali oszustom naukowym. Na ile ich znam, to mogę mieć pewność, że nie pierwszy i nie ostatni raz!
Tylko niech to coś, co im złośliwie podpowiada, przestaną uważać za intuicję.
powodzenia!

Tymczasem rząd podniecony możliwością zarabiania na karach za przekraczanie norm emisji dwutlenku węgla przygotowuje ustawy klimatyczne! I znów będzie kompromitacja na światową skalę. Oszuści łątwo się nie poddają, kiedy można na tym zarobić.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #25 dnia: 2018-01-13, 21:03:33 »
Pasuje, jak ulał:
Syndrom gotującej się żaby, czyli kiedy tolerujesz coś zbyt długo
https://pieknoumyslu.com/syndrom-gotujacej-sie-zaby/

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #24 dnia: 2018-01-11, 22:04:08 »
Przestań zajmować się nieistotnymi problemami osobistymi i skoncentruj się na fakcie własnego istnienia.

Żeby było idealnie, można jeszcze usunąć 'własnego'. : )

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #23 dnia: 2018-01-11, 05:24:54 »
Jakby komuś brakło pomysłów na pozytywne inspiracje:
"Przestań zajmować się nieistotnymi problemami osobistymi i skoncentruj się na fakcie własnego istnienia. Tego, co potem nastąpi, nikt ci nie opisze."

Nisargadatta Maharaj

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #22 dnia: 2018-01-08, 10:34:34 »
Wczorajsza dyskusja na 2 fora okazała się dla mnie inspirująca. Dostałem kilka ważnych informacji przemyconych między wierszami.
Na dziś pozostaję przy opcji hakera cudotwórcy i pozostanę przy niej tak długo, jak ataki się nie powtórzą. :)
Mam nadzieję, że haker cudotwórca w pełni zgodzi się ze mną. :)
Tym samym usuwam dyskusję na temat ataków hakerskich na to forum. I będę wdzięczny za wzajemność :)

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Jacek Izdebski
« Odpowiedź #21 dnia: 2018-01-06, 17:57:13 »
Aha, nie mam za bardzo możliwości pisania czegokolwiek na tamtym forum bo za każdym razem wyskakuje u mnie : "Uwaga: Ta wiadomość oczekuje na zatwierdzenie przez moderatora."

Czyżby PZPR i  GUKPPiW wrócił? ;)

odpowiedz która się na razie nie ukazała a odpisałem Hydrozagadce brzmi: "DZIĘKUJĘ. Chociaż jeden z adminów ma tu odwagę napisać na temat.
Czy i komu brakowało cywilnej odwagi by od razu to napisać jak tylko po raz pierwszy zadałem to pytanie to sama sobie na to odpowiedz. Jak widać z twojej odpowiedzi nie trollowałem jak mi to zarzuca almgighty i Synd.
Można?można!"

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: 2018-01-06, 17:47:20 »
jak napisała Hydrozagadka na tamtym forum:

"..Cytat: hydrozagadka w 2018-01-06, 16:38:10

1. Zmiany może są kosmetyczne (kolorystyka, linki, regulamin), ale i przemyślane, i miały na celu zmianę energetyki forum, wraz z odcięciem od starych energii, także obecnego forum Leszka. Stąd usunięcie linka było przemyślane. Nowa właścicielka nie ma obowiązku podtrzymywać umów zawartych przez poprzednich właścicieli. "

Czyli od samego początku admini z tamtego forum mącili oskarżając mnie o trollowanie i grożąc banem, nie chcąc się przyznać do tego co zostało przez Hydrozagadkę napisane a na co usilnie prosiłem by uzyskać odpowiedź.
Głupie to i dziecinne.

Jak widać znowu miałem rację.
 Niestety wcale mnie to nie cieszy bo połączenie obu forów byŁo na pewno na rękę ludziom szukającym pomocy w RD.

Ps. na to pytanie raczej nie uzyskam tam odpowiedzi więc może tutaj ktoś wie KIM JEST ta nowa właścicielka tamtego forum? :)

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #19 dnia: 2018-01-05, 01:28:59 »
Fora kiedyś były miejscem wymiany informacji i inspiracji. Niestety, większość z nich ulega spenetrowaniu i przejęciu przez osoby duchowo ograniczone, ale za to ambitne. 
Wczoraj, np. na FB, musiałem zablokować 2 debili duchowych, którym się wydawało, że mają coś ważnego do powiedzenia. I to w grupie, w której jest ostry przesiew.
Czy mnie to dziwi?
Biorąc pod uwagę,. że od Chanuki do 26 grudnia waliło wszędzie ohydnym, satanistycznym syfem, do którego swoje cegiełki dołożyli masoni (magia 17-tki), to i tak szkodliwość tych zabiegów jest niska.

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: 2018-01-04, 22:55:57 »
Czyli jednak można przebić dno :)
Jeśli administratorzy portali o RD reprezentują taki poziom to już chyba nie ma co się zajmować RD...
w internecie :)

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: 2018-01-03, 08:50:44 »
Mi nie chodzi o trzymanie się tamtego forum bo od dawna tam jedynie zerkam a się nie udzielam bo nie bardzo jest po co. Po prostu trafiają tam ludzie tacy jak ja kiedyś. Szukający. Latarnią na Cudzie i tamtym forum był zazwyczaj Leszek. Nie umiejszam innym ale to Leszek przy ciężkich tematach wchodził na koniec i zamiatał, i klapki spadały z oczu. Teraz Leszek robi to za pomocą Facebooka i o wiele ciekawiej nawet to wychodzi. Szkoda jedynie  tych co myślą, że almighty dba o forum a wychodzi na to, że ma jakiś kompleks na punkcie Leszka i przez to zlikwidował/a bezpośredni odnośnik do tego forum. Napisałem o tym tutaj bo na tamtym forum almighty kasuje moje posty które wyjaśniały sytuację i jak już widziałem są tam osoby które są jej/jego wpisami wprowadzane w błąd.

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: 2018-01-02, 21:38:26 »
" Wątek: Opinia o forum, propozycje modyfikacji etc.  (Przeczytany 34493 razy)
almighty
  Administrator...
      « 2018-01-02, 21:28:50 »
Ze względu na uparte trollowanie na tematy nie związane z tym forum wątek zostaje na jakiś czas zamknięty.
Jeśli temat będzie kontynuowany w innych wątkach, to też będzie moderowane.

To forum nie jest od profesjonalnej terapii czyiś natręctw na tematy nie związane z tematyką tego forum."

to akurat moja zasługa.
Skończyło się tak bo almighty widać nie rozumie na czym polega pozytywna inspiracja a jedyna jego/jej odpowiedź na zadane pytanie to zarzut o trollowanie.

CuD padł przez nieodpowiedzialnego admina który przedkładał własne przyjaźnie nad prawdę. Widać nic to nie nauczyło admina na tamtym forum. Mogę tej osobie jedynie życzyć otrzeźwienia. A przede wszystkim otrzeźwienia w stosunku do Leszka bo mam jakieś przeczucie, że to głównie o Leszka w tym chodzi.

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #15 dnia: 2018-01-02, 18:43:08 »
Dark,
no na pewno nie bo taką miłością pała do Leszka, że to nie możliwe :)
Szkoda na to czasu już dawno odpuściłem ratowanie tych ze słabszą świadomością rozróżniającą, ty już dawno łapałeś o co chodzi, ale może inny charakter i cię to nie wkurzało.
Ja już jestem na etapie "wisi mi to" i nawet nie mam czau na innych RD tylko na siebie i swoje sukcesy.

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: 2018-01-02, 17:19:51 »
J034
To widać czytałem tylko wypociny almighty a nie Twoje skoro pamięć tak mi podpowiada ;)

almighty=sylvia? Która Sylwia? Jedyna którą kojarzę z forum to Sylwia Wolf ale nie jestem w stanie uwierzyć, że to ona bo by nie skasowała przecież przekierowania do forum Leszka?

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 2018-01-02, 00:26:37 »
Dark,
czytałeś sam moje komentarze i uznałeś że przeginam?
To ok twoje zdanie, ale przypomne ci, że wyglądało to tak, że almigthy =sylvia wszechwiedzaca kasowała moje posty a potem żaliła się na mnie jakie to zlo wcielone musi banować i kłamała pisząc co niby napisałem nawet poza plecami i forum do moich znajomych bez możliwości odpowiedzi z mojej strony.
Robiła też tak samo z paroma osobami więc nie wkurza tych co to nie dotknęło,  a jak dotknie pozostałych to zaczynają rozumieć o co chodzi ale to już za późno, zresztą i tak nikomu tam nie zależy na RD więc nawet nie ma o co się złościć.
Najlepszego w 2018 i samych sukcesów w RD dla poszukujących.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #12 dnia: 2018-01-01, 23:43:46 »
Dla mnie 'Pozytywne inspiracje' to określenie dość nijakie... Szczerze powiedziawszy, kojarzy mi się raczej z tytułem bloga kulinarnego. Równie dobrze może tak się nazywać forum modowe i każde inne... O wszystkim i o niczym: )