Autor Wątek: Przeciw antypolonizmowi  (Przeczytany 48941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michael

• Użytkownik
Odp: Przeciw antypolonizmowi
« Odpowiedź #720 dnia: 2017-11-20, 17:44:20 »
A jednak ! Verhofstad będzie musiał "odszczekać" słowa o Polakach!
https://www.youtube.com/watch?v=TDwfeTVJ8Hk

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
« Odpowiedź #719 dnia: 2017-10-10, 10:50:14 »
HIT! GENIALNY WYKŁAD MICHALKIEWICZA O HISTORII I TERAŹNIEJSZOŚCI POLSKI I EUROPY – TO JEST GENIUSZ!!
https://www.youtube.com/watch?v=M5GnO-TgNq8&t=10

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #718 dnia: 2017-09-20, 22:08:17 »
A co za różnica jak są ubrani i w jakim są wieku? Jak dla mnie to mogą i być na golasa ważne żeby to co mówili było warte słuchania.

Na golasa mieliby u mnie znacznie więcej punktów; )

Jak kiedyś powiedział Czesław Niemen, gdy któryś dziennikarz zapytał o jego dziwaczne stroje: 'Normalni jesteśmy nago' : )

Offline ontoja

• Użytkownik
« Odpowiedź #717 dnia: 2017-09-20, 19:00:11 »
Żdan,
dwóch podstarzalych chłopów przebiera się w dziwaczne stroje i robi wywiad o niczym byle zająć uwagę i rozgrzać emocje. Czy to naprawdę warte ogladania? Tak jak piszesz chodzi o kasę koszulki i wejścia na ich stronę więc omijam ich szerokim łukiem. Nawet nie wiem o ich istnieniu dopóki nie szukam RD na portalu duchowym :) i też tracę czas.
Na szukałem się w Google polskich stron o duchowości i podobne gówna wyskakują lub pamiętniki przepisywane z książek które znam na pamięć. Bida panie chyba że chodzi o cudowne kursy tam jest zarobek to tu nic nie znika a mnozy się w zamian za kartke A 4 na ścianę :)
Czy wizje odnowy duchowej idace z Polski w świat to kolejne bajki?
Tylko krzyż i męka pańska ?
Pisz sam .Rozmówcy się znajdą.

Offline Michael

• Użytkownik
« Odpowiedź #716 dnia: 2017-09-20, 14:06:39 »
A co za różnica jak są ubrani i w jakim są wieku? Jak dla mnie to mogą i być na golasa ważne żeby to co mówili było warte słuchania.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #715 dnia: 2017-09-20, 12:26:14 »
J034,

ano, przebierańcy z nich: ) Chociaż powiem Ci, że niektórzy przebierańcy mogą być w porządku: w końcu życie to gra (miłości). Większość ludzi na co dzień nieświadomie ukrywa się za jakąś maską. Tymczasem błazen to ktoś, kto nakłada maskę świadomie, właśnie po to, żeby obudzić innych, powiedzieć im: popatrzcie, to tylko gra. Oczywiście, nie dotyczy to tych dwóch 'podstarzałych chłopów', bo oni raczej wciągają w iluzję, niż z niej wyciągają.

A jeśli chodzi o odnowę duchową płynącą z Polski - myślę, że nie jest aż tak źle? W polskiej sieci da się znaleźć trochę wartościowej duchowości, no ale w zasadzie cały internet to śmietnik, na którym można spotkać także złoto. Nie wszystko też złote, co się świeci. Może lepiej nie szukać, tylko być otwartym. W końcu nie ilość, a jakość się liczy.Czasem trafi się coś prawdziwego: )

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #714 dnia: 2017-09-18, 15:06:46 »
Żdan,
dwóch podstarzalych chłopów przebiera się w dziwaczne stroje i robi wywiad o niczym byle zająć uwagę i rozgrzać emocje. Czy to naprawdę warte ogladania? Tak jak piszesz chodzi o kasę koszulki i wejścia na ich stronę więc omijam ich szerokim łukiem. Nawet nie wiem o ich istnieniu dopóki nie szukam RD na portalu duchowym :) i też tracę czas.
Na szukałem się w Google polskich stron o duchowości i podobne gówna wyskakują lub pamiętniki przepisywane z książek które znam na pamięć. Bida panie chyba że chodzi o cudowne kursy tam jest zarobek to tu nic nie znika a mnozy się w zamian za kartke A 4 na ścianę :)
Czy wizje odnowy duchowej idace z Polski w świat to kolejne bajki?
Tylko krzyż i męka pańska ?

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #713 dnia: 2017-09-12, 20:20:03 »
Zgodzę się

Offline matek

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #712 dnia: 2017-09-11, 22:46:35 »
Wracajac do tego linku z Jablonowskim...tak jak napisal Zdan, politycznie sa bardzo przytomni. A duchowo trudno powiedziec, ale oni sie rozwojem duchowym nie zajmuja.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #711 dnia: 2017-09-11, 22:39:29 »
Ewa Braun też była uroczą blondyneczką.
"Hej, wy, głąby! Przyjrzyjcie się dobrze tym pełnoprawnym obywatelom Republiki Niemiec w roku 2016. Mają prawo robić wszystko to, na co mają, kurwa, ochotę, wy durne gównomózgi! A wiecie dlaczego, kutafony? Bo to są pierdolone istoty ludzkie, takie jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym, dupku? Poczytaj Kanta, cipo! – śpiewa mała Niemka.
http://pikio.pl/szokujaca-piosenka-niemcow-o-tolerancji-polacy-to-kutafony-gownomozgi-dupki-video/#

A polski Sejm nadal udaje, że nie ma problemów z antypolonizmem.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-11, 22:43:00 wysłana przez Leszek Żądło »

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #710 dnia: 2017-09-11, 12:11:13 »
Z ciekawości aż obejrzałem: )

Nie jest źle - to nie tyle oszołomstwo, co po prostu dość jałowe mielenie starych, dobrze znanych (no, zależy komu) spraw. Prelegent próbuje przy tym chwilami wyłuskać jakiś dramatyzm i emocje, co wygląda nieco pretensjonalnie.

We mnie imć Jabłonowski vel Olszański też nie budzi wielkiej sympatii, jego działalność zakrawa raczej na wzbijanie tumanów patriotycznego kurzu w tradycyjnie katolickiej otoczce. Propaguje jednak sensowne poglądy polityczne, a to już coś.

Jak zawsze mamy dwie strony medalu. Z jednej - nakręcanie niezbyt przytomnej, patriotycznej atmosfery, bo 'patrioci' muszą mieć co oglądać na You Tube, potrzebują koszulek z fajnymi hasłami, walki z wrogiem itd. To przeważnie łatwo manipulowalni ludzie ze szlachetną karmą wojownika.

Z drugiej - informacyjna rola takiej działalności może być bardzo pozytywna. Lepszy nieprzytomny człowiek ze zdrowymi poglądami politycznymi niż z niezdrowymi, bo ten ze zdrowymi i tak będzie choć trochę przytomniejszy: )

Na drodze rozwoju duchowego w pewnym momencie zdajemy sobie sprawę, że wywijanie szablą nie ma specjalnego sensu, że wrogów stwarzamy sobie sami i tak naprawdę najskuteczniejszym sposobem walczenia jest 'walka bez walki'. Trudno jednak wymagać, żeby wszyscy byli aż tak zaawansowani duchowo.

Sądzę, że ten link, na szczęście, niewiele mówi nam o stopniu oświecenia Leszka, a może ktoś wyciągnie z niego coś wartościowego.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #709 dnia: 2017-09-10, 22:46:02 »
No cóż... chyba się oświeciłem na tyle, by ich słuchać bez emocji. A gadają z sensem. Niestety.

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #708 dnia: 2017-09-08, 22:06:18 »
Ja pier....  po 3 sek wyłączam film.
 Co to o za oszołomy.
Leszku popatrz na nich.
Nawet ich nie słuchałem.
Myślałem że się oswieciles bo długo cie nie bylo ale chyba jeszcze trochę.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #707 dnia: 2017-09-08, 18:53:30 »
Antypolskie działania Lecha Kaczyńskiego i ich skutki, fatalne dla Polski:
https://www.youtube.com/watch?v=vsc7pFqEeYA

Offline Michael

• Użytkownik
« Odpowiedź #706 dnia: 2017-07-24, 22:17:10 »
Myślałem żeby wkleić to do "Karmy Ukrainy...", ale tutaj też pasuje.
PILNE ABW WZYWA I OSKARŻA KRESOWIAN I WOŁYNIAKÓW O DZIAŁANIE NA SZKODĘ UKRAINY !!
https://www.youtube.com/watch?v=wscCOxBES-g