Autor Wątek: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.  (Przeczytany 30771 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Michael

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 108
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #494 dnia: 2018-01-12, 11:48:58 »
Dzięki Leszek.
Aha
Cytuj
A oni straszliwie przesadzają, albo wymyślają "fakty".
Jeśli to zdanie odnosi się do miziaforum to dodam od siebie że o ile mi wiadomo tam pisze tylko jedna osoba.

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #493 dnia: 2018-01-11, 23:16:26 »
Nie wszystko tam jest opisane takim, jakim w istocie.

Offline Michael

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 108
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #492 dnia: 2018-01-11, 10:31:57 »
Leszek, a te informacje na miziaforum o tym podatku od wjazdu do miasta od tego roku, czy zagrożeniu ze strony banderowskich Ukraińców w Polsce to też przesada?

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #491 dnia: 2018-01-11, 04:26:55 »
Poza miziaforum tych informacji nigdzie nie ma. A oni straszliwie przesadzają, albo wymyślają "fakty".


Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #489 dnia: 2017-11-29, 04:33:06 »
Rząd walczy o to, byśmy nie płacili gotówką. Zapłacimy bezgotówkowo wszędzie tam, gdzie jest kasa fiskalna?
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22686906,rzad-walczy-o-to-bysmy-nie-placili-gotowka-zaplacimy-bezgotowkowo.html

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #488 dnia: 2017-11-29, 04:30:14 »
Dariusz Nejman, FB:
KARTA BANKOWA I CZIP TO NIE SĄ PIENIĄDZE. WBREW TEMU CO MÓWIĄ MEDIA, PO WPROWADZENIU ROZLICZEŃ BEZGOTÓWKOWYCH I CZIPÓW, DALEJ BĘDZIE KORUPCJA I PRZESTĘPCZOŚĆ TYLE ŻE TRZEBA BĘDZIE SIĘ TYM RAZEM DOGADAĆ Z BANKIEM, PODZIELIĆ Z NIM OWOCEM PRZESTĘPSTWA
W mediach coraz częściej słychać, że wprowadzenie rozliczeń bezgotówkowych, a zaraz potem czipów rozwiąże wszelkie problemy : korupcji , przestępczości , pranie brudnych pieniędzy.
To Wielkie Kłamstwo.

Największe organizacje mafijne, Ndrangheta i Camorra notują dzisiaj przychody roczne rzędu 120-140 mld EUR. Każdy z klanów to już państwo bardzo mocno zrośnięte z otoczeniem, z bankowością przede wszystkim. No chyba nie sądzicie że taką ilość pieniędzy można przynieść do banku w teczce ? To oczywiste, banki biją się o to kto mafii ma czyścić te pieniądze i one rwącym potokiem zasilają światowa gospodarkę i krążą po krwiobiegu planety. To jest najbardziej zyskowna część działalności bankowej, bo dyskonto sięga czasem nawet 50% wartości "przepłukiwanych" środków. Rynek podróbek, narkotyków, nielegalnego tytoniu i alkoholu, hazardu, handlu ludźmi, organami ciągle wzrasta. W tym procederze tkwią wszyscy.

Kilka lat temu FBI prowadząc operację skierowaną przeciwko procederowi prania brudnych pieniędzy odkryła , że w przestępstwo zamieszani są żydowscy, ortodoksyjni rabini z Nowego Jorku. Dziewięciu z nich aresztowano. Przypadkowo , podczas operacji, nagrano, jak rabini handlowali organami dzieci.Powiązano tę sprawę z licznymi zaginięciami dzieci w Afryce Północnej i Palestynie. Przeprowadzone śledztwo przez profesor antropologii z Uniwersytetu w Berkley w Kalifornii Nancy Scheper-Hughes doprowadziło do szokujących wyników. Światowym Centrum Handlu organami okazał się Tel Awiw.

Szefowie pięciu rodzin nowojorskich, karteli z Kolumbii, z Meksyku, Triad z Chin, Yakuzy z Nowego Jorku, czy Braci Sołncewskich spod Moskwy to od dawna partnerzy elity świata. Siedzą przy tym samym stole , razem dzielą tort, organizują system zakładów bukmacherskich w sporcie, gdzie dziś pierze się, już bezgotówkowo, gigantyczne ilości brudnych pieniędzy. Twierdzenie , że wprowadzenie rozliczeń bezgotówkowych doprowadzi do likwidacji przestępczości samo w sobie jest zatem karykaturalne.

Każdy konflikt proxy , taki jak na Ukrainie, w Syrii , w Sudanie. w Iraku, w Jemenie powoduje , że tworzą się żywiołowo wielkie układy powiązań, niczym guz tworzący swój własny układ krwionośny. Przepływają tamtędy gigantyczne pieniądze, bez ceł, podatków, kontroli i robią to banki, te największe na świecie, te same które wywołały wielki kryzys w 2008 roku, który doprowadził tylko w USA do strat rzędu 500 mld USD. Dalej uważacie że te same banki,projektujące powszechną przestępczość, gigantyczne oszustwa chcą uzdrowić świat ? Chodzi o coś innego, banki chcą koncesjonować życie i pobierać prowizję od każdego człowieka na Ziemi.

Nie da się ukryć że w ten sposób banki chcą wydrzeć część kompetencji służbom specjalnym. Do tej pory to te służby , cywilne i wojskowe, rozdzielały koncesje na przestępczość, kontrolowały życie, nękały ludzi, prześladowały ich, przymykały oko, pobierały prowizję, śledziły i inwigilowały ludzi. Nie od dziś wiadomo że elita boi się służb najbardziej, dlatego stosuje od lat technikę rozproszonej informacji. Nawet ci na najwyższych szczeblach w CIA, czy NSA nie mają pełnej wiedzy. Polecam wysłuchać wywiadu z Williamem Pawelec ( swojsko brzmiące nazwisko ) który opowiada jak technologia czipów została przejęta przez siły nad służbami specjalnymi USA. Elita zacznie służby stopniowo spychać, przenosić ich uprawnienia do banków.

Zamiast do służb ludzie którzy będą chcieli osiągnąć sukces, albo popełnić przestępstwo będą musieli pójść niebawem do banku, do specjalnie powołanej grupy pracowników banku, która ustali i pobierze haracz od każdej szemranej sprawy na kuli ziemskiej. To jest genialny system, bo do tej pory prowadzący figurantów ze służb nie wiedzieli ile zarobili ich figuranci, coś tam przeciekało między palcami, ktoś schował cześć pieniędzy do sejfu, czy zakopał w ogródku. Czipy spowodują , że nic już się nie zmarnuje, bo wszystko będzie musiało przejść przez system rozliczeń bezgotówkowych. Teraz banki a nie służby będą zbierać informacje i nimi handlować, pomagać w karierze za donosy i lojalność, gwarantować sukces za współpracę i pobierać za to opłaty z czipa, co będzie stałym dochodem elity.

Przechodzimy do najważniejszego powodu wprowadzenia rozliczeń bezgotówkowych, czipów. System długu musi zostać zresetowany , bo doprowadzi elitę do upadku. Od XVII wieku, od utworzenia Banku Anglii, banki prywatne naprodukowały tyle pieniędzy, że gdyby dziś zrobić kwerendę to okazałoby się że jest niewiele wartościowych rzeczy na kuli ziemskiej. Dlatego Ci którzy mają pieniądze szukają panicznie jakieś bezpiecznej lokaty. Po kryzysie z 2008 roku drastycznie spadła liczba projektów w które można w miarę bezpiecznie zainwestować. System kredytów hipotecznych który generował stałe dochody funduszom ubezpieczeniowym, emerytalnym i rentownym przestał być wiarygodny. To spowodowało że zagrożone stało się każde państwo, bo fundusze ubezpieczeniowe i emerytalne-rentowe zmuszone są lokować w ryzykowane produkty i instrumenty i to właśnie ta sytuacja doprowadzi do największego kryzysu w historii ludzkości. Największe skutki kryzysu z 2008 roku zatem dopiero przed nami.

Od lat postuluję gwałtowną i szybką likwidację systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce, bo on od lat jest cuchnącym trupem. To betonowy dach jaki niebawem zawali się nam wszystkim na głowę.

Wracając jednak to tematu. Po tym, jak dolar stał się walutą światową jego projekcja przybrała monstrualne rozmiary. Na końcu tej linij produkcyjnej siedzi elita i za powietrze kasuje niewyobrażalne prowizje. Leży sobie w gaju oliwnym i przy dźwiękach harfy rozmyśla i projektuje jak skorygować prawo do emisji pieniądza , bo system niebawem się przegrzeje. Zamiana wody w wino dała elicie, przy minimalnym wysiłku, niewyobrażalne bogactwo i władzę, technologię i wpływy . Tym co bardzo skutecznie wesprze system zamiany wody w wino, go podtrzyma jest właśnie zapis cyfrowy i czip. Za ich pomocą elity będą koncesjonować życie wszystkich ludzi na planecie, każdego z osobna i pobierać opłaty za każdą udzieloną koncesję.

Do tej pory emisja pieniądza była początkiem, teraz tym początkiem będzie zapis w systemie cyfrowym, w każdym czipie. Emisja pieniądza rozpędzała gospodarkę, zapis w czipie będzie aktywował każdego z osobna. Elity wyznaczą swoich kontrolerów, powierzą systemom informatycznym, sztucznej inteligencji przydzielanie koncesji na każdy etapie życia, kredytów, czy pożyczek, zapisów w systemie na życie zawodowe, osobiste, na relaks i odpoczynek, także licencje na przestępczość, na kradzież, korupcję, gwałt, czy obrót narkotykami, morderstwo czy porwanie i pobierały ujętą w taksie lub wynegocjowaną opłatę potrącaną o razu ze stanu czipa. System zamiany wody wino stanie się niebywale szczelny, a zyski poszybują wykładniczo do góry. Elity będą mogły analizować zdolność finansową każdego na Ziemi w każdej chwili. To wykluczy nietrafione koncesje i uczyni system niewyobrażalnie skutecznym. Chodzi zatem o zagwarantowanie maksymalnej rentowności systemu i osiągnięcie permanentnej kontroli populacji świata.

Elita jest świadoma że jesteśmy w niebezpiecznym dla niej okresie transformacji z systemu pełnej kontroli emisji pieniądza, do systemu permanentnej kontroli jednostki za pomocą systemu permanentnej inwigilacji, czipów. To jest ten sam system jaki był i 5000 lat temu, czyli tyrania i on się nie zmienił, tylko przybierał różne postacie. System niewolnictwa został przekształcony w system feudalny, system feudalny w system kontroli emisji pieniądza i system kontroli emisji pieniądza w system permanentnej kontroli jednostki przy użyciu najnowszych technologii.

Po przejściu do systemu rozliczeń bezgotówkowych dojdzie do resetu światowego długu. Jak sądzę w tym celu wykorzystane zostaną kryptowaluty. Podciągną kurs Bitcoina do dolara do monstrualnych rozmiarów i wtedy dokonają wymiany. W zapisie cyfrowym potrwa to kilka sekund. To będzie początek ery wirtualnego świata, do jakiego zostaniemy w niedalekiej przyszłości bezpośrednio podłączeni.

Rozliczenia bezgotówkowe to narzędzie kontroli mas , a nie sposób na rozwiązanie jakichkolwiek problemów. Przestępczość była i jest integralna częścią działalności elity świata i nie przestanie nią być, bo to żyła złota, kura znosząca złote jaja, odporna na wahania koniunktury, wzrastająca za każdym razem gdy świat dotknie cykliczny kryzys gospodarczy. Im gorzej w ekonomii i gospodarce tym lepsze wyniki przestępczości.Dlatego elita kontroluje oba te generatory wielkich zysków , kiedy jeden szwankuje przesiada się na drugi. Rozliczenia bezgotówkowe spowodują jedynie korektę metody działania. Czego masy nie widzą tego sercu nie żal.
https://www.facebook.com/dariusz.nejman.7?hc_ref=ARTjUX-S5hMUXHiMGbHFq4qqWA5lemrpVOAmMylkPt9sodlTBWGIwIy9POTLYPpGEHg&fref=nf

Offline Michael

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 108
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #487 dnia: 2017-11-27, 13:20:58 »
Musisz to wiedzieć!(155) Pomysł na oddłużenie świata?
https://www.youtube.com/watch?v=8xlVTmRoFSY&index=23&list=WL

Offline Methos

 • Użytkownik
 • Wiadomości: 52
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #486 dnia: 2017-11-15, 12:42:54 »

Offline Michael

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 108
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #485 dnia: 2017-07-12, 13:06:18 »
Ciekawa propozycja na tanie domy. I to polska.
Solace – polskie domy za 100 tys. zł
http://kobieta.onet.pl/dom/solace-polskie-domy-za-100-tys-zl/yxw9lge

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #484 dnia: 2017-07-07, 23:22:32 »
Trump sprzeda Polsce najdroższy gaz w historii. I będziemy zadowoleni, bo wstajemy z kolan i zrobimy na złość Rosji
http://natemat.pl/211863,trump-opchnie-polsce-najdrozszy-gaz-w-historii-i-jeszcze-bedziemy-zadowoleni

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #483 dnia: 2017-07-07, 23:22:06 »
Michael
Kiedy się ma innych agentów do dyspozycji, właśnie dobrze ustawionych, to można robić przewały na miarę miliardów USD.
Przecież on złotowki uczciwie nie zarobił :)

Offline Michael

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 108
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #482 dnia: 2017-06-17, 23:23:17 »
Skąd wiesz?
Dlaczego TYLKO???
Jeśli to prawda to po prostu miliarderem z dodatkowym zajęciem jako agent. Tylko pytanie co dostaje w zamian za swoją pracę jako agent, bo coś ciężko mi uwierzyć że połasiłby się na pensję agenta. Kasę wszak zawsze potrafił zrobić tak, czy siak.

Offline Leszek Żądło

 • Administrator
 • Ekspert
 • Wiadomości: 631
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Cuda Ducha
 • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #481 dnia: 2017-06-17, 20:38:48 »
Soros jest tylko agentem CIA. Fakt, ze znanym i dobrze ustawionym, ale tylko agentem.

Offline J034

 • Aktywny użytkownik
 • Wiadomości: 181
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Odpowiedź #480 dnia: 2017-06-17, 00:22:19 »
Nie pasi mi to ze jak jest tak super to nikt tego nie chce zniszczyć prócz sorosa oczywiscie.
I kadafi no proszę cie.