Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - JarekC

Strony: [1]
1
EZOTERYKA / Świadomość bogactwa i dostatku
« dnia: 2019-04-24, 23:01:18 »
Witam. Zapraszam do wymiany mysli, doswiadczen, wiedzy, inspiracji, madrosci w tym watku. Wszystko w temacie bogactwa i dostatku. Wszystko w temacie rozwijania swiadomosci bogactwa i dostatku. To temat wazny w moim odczuciu i nie tylko chodzi tu o pieniadze i dobra materialne. Temat tez tyczy niedostatku,biedy i tym czym ona jest. Srodki, metody poprawienia swojej sytuacji materialnej, finansowej. Srodki, metody rozwijania swiadomosci dostatku i bogactwa. Wazna jest wiec strona praktyczna, dzialaniowa w ramach tego tematu.
Na wstep daje link do artykulu Krzysztofa Chrzastka;

http://www.powiewwiatru.pl/Bogactwo/Po/?fbclid=IwAR0IeZxRa8J9b6VwbH3qhEBWJRLHnwPNmivqXaXogtJNDezlAd2_qxiNCuo

2
ROZWÓJ DUCHOWY / Związek z Bogiem
« dnia: 2019-03-22, 18:20:00 »
Witam ! W praktyce nie ma rozwoju a przynajmniej świadomego rozwoju duchowego bez odwoływania sie do Boga. W tym wątku wszystko w temacie Boga, związku z Nim, jak go pojmujemy, jak  doświadczamy. Cechy, jakości Boga, odkrywanie Go w sobie, w innych, w Naturze, we Wszechświecie. Mity, inspiracje, wierzenia na temat Boga. Temat rozległy. Zapraszam do wymiany, dyskusji. :)

3
ROZWÓJ DUCHOWY / Cele życiowe i duchowe
« dnia: 2019-03-15, 19:58:31 »
Czesc ! Rozpoczynam nowy temat celow zyciowych i duchowych. W tym wszystko w temacie. Jakie moga byc cele zyciowe, duchowe. Jak mozna je realizowac. Intencje, wartosci stojace za celami. Co motywuje do dzialania. Inspirujace przyklady, inspirujacy autorzy. Przede wszystkim wlasne doswiadczenia. Zapraszam do wspolnej wymiany w temacie. :)

Strony: [1]