Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Oblicza rasizmu.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-11-26, 18:19:13 »
Ciekawy komentarz jednego z internautów pod filmem na YouTube, choć pewnie przejaskrawiony w jakiś sposób:
Cytuj
Niemcy, Portugalia, Francja, Wielka Brytania, Holandia i Hiszpania zostaly pozbawione prawa do wyzysku niewolnikow i zmuszone do oddania Afryce i Azji kolonii. Dlatego utworzyly UNIE EUROPEJSKA zeby okradac naiwne i mniej krwiopijcze narody jak Polska i Ukraina. Teraz kolonizuja nas podczas gdy ONZ sluzy AFRYCE oddajac jej wyspy i pozostalosci kolonialne, zebrajac jeszcze wiecej pieniedzy dla nich od USA i Unii. Skonczcie z poddanstwem bo wyssa z nas Araby ostatki dobrobytu. Nie dajcie sie zmanipulowac na szkalowanie o neonazistach - to powinno byc karalne co oni robia w BBC i w Guardianie szkalujac nas za Marsz Niepodleglosci podczas gdy kolonie Afrykanskie walcza w Hadze o oddanie im najmniejszych wysepek na oceanie Indyjskim. Czytajcie niezliczone rezolucje ONZ o niepodleglosci, prawie do swojej ziemi, kultury, prawie do samostanowienia i ochrony granic. To co oddali Afryce zabieraja nam - Polakom bezkarnie. Najprostszy czarnoskory wyspiarz z Azorow ma wiecej praw niz Polak. Unia to mafia to 4 rzesza.
2
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Zdrowie a koncerny, polityka i biznes.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-11-25, 16:34:52 »
dr Czerniak: "Zaczyna się holocaust Polaków"
https://www.youtube.com/watch?v=d3ykgqBbCk4&t=1654s&index=34&list=WL
Zdaniem doktora Huberta Czerniaka obecny system państwowej służby zdrowia utrwala proceder, który z całą powagą można nazwać holocaustem Polaków. Mimo wielkiego postępu w dziedzinie badań medycznych i rozwoju zabiegów ratujących życie, ludzie zapadają na szereg zupełnie nowych schorzeń, których doraźne leczenie prowadzi do jeszcze poważniejszych powikłań. Wszystko dlatego, że lekarze przestali patrzeć na człowieka jako całościowy organizm. Winne są także koncerny farmaceutyczne, dla których najważniejszy jest zysk oraz nowoczesne procedury medyczne, które narzucają lekarzom uniwersalne podejście do pacjenta. Dr Czerniak twierdzi, że lekarze stali się obecnie narzędziami w rękach systemu. Kiedyś rady lekarskie przesyłały wyniki swych badań i obserwacji do centrali w Warszawie, gdzie wnikliwie je analizowano. Dziś lekarze otrzymują wytyczne z góry. Nie ma w nich miejsca na indywidualne podejście do pacjenta. Cały system przypomina dobrze zorganizowany przemysł, w którym chory funkcjonuje jako konsument specyfików mających na celu tylko jedno - zysk karteli farmaceutycznych. Nikt nie może się wyłamać. Niepokorni lekarze pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu. Wprowadzenie procedur medycznych posłużyło za kaganiec dla inteligencji specjalistów. Zdaniem dr. Czerniaka winni są przede wszystkim politycy, którzy biorą łapówki. Nie można bowiem inaczej wytłumaczyć sytuacji, gdzie na Komisję Zdrowia przychodzi lobbysta, rozdaje dokumenty i mówi: "to trzeba przegłosować", a obecni na sali posłowie podnoszą rękę "ZA". Dobro pacjenta nikogo nie interesuje. Liczą się wpływy i pieniądze. "Ta sama grupa etniczna, która w Katyniu i Ostaszkowie strzelała Polakom w głowy, dziś kontroluje izby lekarskie" - mówi dr Czerniak. To samo tyczy się mediów, które konsekwentnie blokują przekaz o wielotysięcznych marszach przeciw reżimowi medycznemu. "Nawet zioła stały się niewygodne, bo zaniżają obroty koncernów farmaceutycznych. (...) Ja zdawałem kolokwium z ziołolecznictwa. Dziś ten temat lekarzy w ogóle nie interesuje" - puentuje dr Czerniak dodając - "Nie można mówić o medycynie Wschodu, czy Zachodu, lub alternatywnych praktykach. Jest jedna medycyna tak jak jedno jest zdrowie, a lekarz musi patrzeć na człowieka jak na jeden organizm".
3
Humor / dowcip oraz twórczość artystyczna / Odp: Dowcip ezoteryczny i duchowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wniebowzieciegrubego dnia 2018-11-16, 16:14:09 »
KIEDY PO RAZ PIERWSZY WSPOMIANA ZOSTAŁA

POLSKA REPREZENTACJA W PIŁCE NOŻNEJ ?

--- JUŻ W STARYM TESTAMENCIE TAM O NIEJ

NAPISANO : ,, NOSILI OSOBLIWE STROJE I BŁĄDZILI

DOOKOŁA BEZ CELU "
4
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: "Autorytety moralne"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wniebowzieciegrubego dnia 2018-11-15, 14:00:30 »
IZRAEL  BRONI  SOROSA
----------------------------

BEZ  KOMENTARZA

Izrael apeluje o zakończenie kampanii przeciw Sorosowi. Stanowcza odpowiedź Węgrów

Węgry, podobnie jak Izrael, będą występować przeciwko każdemu, kto oznacza dla kraju i obywateli zagrożenie bezpieczeństwa - oznajmiło węgierskie ministerstwo spraw zagranicznych w reakcji na apel ambasadora Izraela o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi.

Węgierski resort spraw zagranicznych oświadczył w sobotę, że George Soros chce zlikwidować ogrodzenie chroniące węgierską granicę i przy pomocy finansowanych przez siebie organizacji pozarządowych osiedlić setki tysięcy nielegalnych imigrantów w Europie oraz na Węgrzech. Jak podkreśliło ministerstwo, nielegalni imigranci nierzadko stwarzają zagrożenie dla europejskiej i węgierskiej społeczności żydowskiej za sprawą swoich antysemickich poglądów. Ministerstwo oświadczyło, że w tej sytuacji rząd Węgier wszystkimi dostępnymi metodami wystąpi przeciwko "spekulantowi finansowemu", jakim jest Soros, i jego organizacjom wspierającym nielegalną imigrację. "Przywołuje smutne wspomnienia, budzi nienawiść i lęk" USA wzywają Węgry do rozmów z uniwersytetem Sorosa. Jest odpowiedź Budapesztu Departament Stanu... czytaj dalej » Wcześniej w sobotę ambasador Izraela Josi Amrani w nawiązaniu do kampanii plakatowej wymierzonej w Sorosa napisał w oświadczeniu: "Jest naszym moralnym obowiązkiem zabranie głosu i zaapelowanie do odpowiednich władz o użycie swoich kompetencji, by to powstrzymać". Chodzi o rozpoczętą przez rząd tydzień temu kampanię, gdy na ulicach w kraju pojawiły się plakaty przedstawiające roześmianego Sorosa, finansistę żydowskiego pochodzenia, z napisem: "Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni". "Apeluję do tych, którzy mają związek z tą kampanią plakatową, oraz do jej inicjatorów, by jeszcze raz przemyśleli konsekwencje. Ta kampania nie tylko zawiera krytykę polityczną pewnej osoby, nie tylko przywołuje smutne wspomnienia, ale też budzi nienawiść i lęk" - napisał ambasador. "Zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa" Wcześniej o zakończenie kampanii zaapelował do rządu Węgier szef Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andras Heisler. Premier Viktor Orban odpowiedział, że "wobec tych, którzy godzą w bezpieczeństwo Węgier, zostanie bez względu na ich pochodzenie, przynależność czy stan majątkowy użyta polityczna i prawna siła państwa". Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu między innymi stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

Autor: mb//now / Źródło: PAP (http://www.tvn24.pl)

5
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: "Autorytety moralne"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wniebowzieciegrubego dnia 2018-11-15, 13:27:53 »
TRUMP  BRONI  SOROSA
-----------------------------

BEZ  MOJEGO  KOMENTARZA


,,Stany Zjednoczone zaapelowały do Węgier o zawieszenie wdrożenia znowelizowanej ustawy o szkolnictwie wyższym, która zdaniem Waszyngtonu zagraża działalności założonego przez miliardera George’a Sorosa Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie.

„Apelujemy do rządu Węgier o zawieszenie wdrażania tej ustawy” – oświadczył rzecznik Departamentu Stanu USA Mark C. Toner na konferencji prasowej we wtorek wieczorem.

https://wolnosc24.pl/2017/04/12/trump-broni-sorosa-zaskakujace-zadanie-amerykanskiej-administracji/
7
Broń psychotroniczna w działaniu (m in. dręczenie psychotroniczne):
https://www.youtube.com/watch?v=IvxNHdnhfJI
8
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Przekręty i afery
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek Żądło dnia 2018-11-05, 09:45:55 »
O ofiarach seryjnych samobójców:
https://www.youtube.com/watch?v=plarUikNE_o
9
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: "Autorytety moralne"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek Żądło dnia 2018-11-03, 16:38:21 »
O bożku większości polskich rozwojowców:
O GEORGE`U SOROSIE ORAZ INNYCH SPRAWACH I OSOBACH
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/10/o-georgeu-sorosie-oraz-innych-sprawach-i-osobach/
10
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Zagadnienia społeczne, obyczaje i zmiany obyczajowe.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-10-30, 14:43:21 »
Rozmowa o postępującym wprowadzaniu szkoleń z zakresu "LGBT..." w polskich szkołach.
https://www.youtube.com/watch?v=NlWqabnfaoA&index=36&t=0s&list=WL
Strony: [1] 2 3 ... 10