Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Naprawa Rzeczpospolitej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-06-20, 21:58:30 »
Ostro! Poseł Liroy-Marzec nie przebiera w słowach: Trzeba odsunąć tych wszystkich idiotów od rządów
https://www.youtube.com/watch?v=5-Li0wYS57s
92
Psychotronika i psychomanipulacja / Odp: Badania ERD i podobne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-06-20, 16:23:49 »
No dobrze, i jak twoje badania pokrywają się z wiedzą dostępną choćby ze źródeł linkowanych w dziale Karma a polityka...?
Jak wychodzą prominentni z PiSu, a jak opozycja umiarkowana(np. Kukiz, Jakubiak, Marzec). Co do nich to mnie najbardziej ciekawi, są taką trochę niewiadomą, bo co do PO to wiadomo bez wahadłowania.
93
Psychotronika i psychomanipulacja / Odp: Badania ERD i podobne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek Żądło dnia 2018-06-20, 03:35:22 »
Powiedzmy sobie,że ujawnienie zaangażowania agenturalnego mogłoby zostać potraktowane jako pomówienia.
94
Psychotronika i psychomanipulacja / Odp: Badania ERD i podobne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-06-19, 17:08:26 »
Dobry pomysł.
Leszku, jeśli ta wiedza nadaje się do publikacji, to podziel się nią z nami.
Można by też sprawdzić zaangażowanie tych samych polityków w sprawy innych krajów. A właśnie, zaangażowanie może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Można być np. zaangażowanym na rzecz szkodzenia swemu państwu.
95
Psychotronika i psychomanipulacja / Odp: Badania ERD i podobne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek Żądło dnia 2018-06-19, 14:07:42 »
Korci mnie, żeby metodą wahadełkowania duchowego sprawdzić zaangażowanie polityków w sprawy Polski. W %.
Pierwsze wyniki mnie zdziwiły.
96
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Budzenie świadomości narodowej i słowiańskiej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-06-18, 19:16:16 »
Cytuj
Dobrze, zatem porównywałeś sposób szkalowania Polaków przez Niemców i sposób szkalowania Polaków przez Żydów. W takim razie chodzi Ci o tę samą syjonistyczną, antypolską propagandę. Dlatego zrzucanie winy na naród niemiecki (Niemców), jest mylne.
Cytuj
Nie są złe, bo... manipulują Niemcami? W Niemczech odbywa się to inaczej, niż w Polsce. Żydowskie media są generalnie antypolskie (i w ogóle antysłowiańskie). Zatem 'niemieckie' żydowskie media są również antypolskie i w tym celu wykorzystują Niemców, ogłupiając ich.
Cytuj
Może dlatego, że nazizm jest tworem żydowskim (syjonistycznym)? W Polsce główny nurt 'ruchu narodowego' (zdecydowanie antysemickiego) też ma 'żydowską czapę'.
Cytuj
Tu znowu, Michaelu - identycznie jak w Polsce. Polski rząd również od wielu lat jest żydowski. I tego rządu też nie wybierają Eskimosi, tylko Polacy.

No tak, naszego rządu nie wybierają Eskimosi tylko Polacy, i to Polacy odpowiadają za swój kraj i ponoszą konsekwencje tego na kogo głosują. Demokracja to nie zabawa. Nikt nie karze Polakom nie głosować na partie propolskie. To całe gadanie o tym że ten naród zmanipulowany przez Żydów, tamten naród zmanipulowany przez Żydów. Do jasnej anielki, to są narody o długości trwania po 1000 lat i więcej, a tłumaczą się jak dupodajki po dyskotece że playboy je zmanipulował i wydymał. I to wszystko jego wina. Narody o tak długiej historii i doświadczeniu.
Cytuj
Oczywiście, aparat państwowy w Niemczech tworzy międzynarodowe żydostwo (tak jak w Polsce).
NIE. Aparat państwowy to też CAŁA administracja, CAŁE sądy, CAŁA policja itd. Oczywiście że NIE tworzy całego aparatu państwowego w Niemczech czy Polsce międzynarodowe żydostwo, a jeśli nawet już częściowo go tworzy, to częściowo i to trzeba podkreślić.
A dla czego jak piszesz o żydostwie że to czy tamto wyrabia, to nie podkreślasz z taką samą determinacją jak pisząc o Niemcach, że to nie wszyscy Żydzi, że właściwie to tylko bardzo mała część ze społeczności żydowskiej, że właściwie to nie powinno się ich utożsamiać z Żydami, bo co oni maja wspólnego z Żydami, nawet często nie praktykują religii żydowskiej. A w ogóle to nie powinno się ich nazywać w ogóle żydostwem czy międzynarodowym żydostwem, bo właściwie co jest w nich takiego żeby właśnie określać ich mianem 'żydostwo'? Czy nie jest tak że istnieje w tej grupie osób jakaś taka cecha, która jest im przynależna, a która będąc użytą określała by ich, ale nie byłoby nią pochodzenie? Np. "międzynarodowa finansjera", "międzynarodowa grupa władzy" czy coś w tym stylu. Przecież to co w nich jest najgorsze to to że chcą jak największą grupę ludzi wziąć "za mordę", a taka cecha ujawnia się w mniejszym lub większym stopniu u wszystkich narodowości. A skoro tak to wystarczy o pisaniu o międzynarodowej grupie władzy, zamiast o międzynarodowym żydostwie. Przecież gdyby nie mieli takiej władzy i chęci na to by ją wykorzystywać w niecnym celu to zwisałoby nam ich pochodzenie. Więc po co pisząc o międzynarodowych grupach władzy pisać o nich jako o żydostwu?
Coś ci napiszę, mieszkałem kiedyś z facetem o żydowskim pochodzeniu, pracował jako robotnik-wykończeniowiec(wykładanie kafelek itp.). Pracował fizycznie w różnych krajach w swoim życiu. I takich jak on, robotników o żydowskim pochodzeniu(czy też po prostu Żydów) jest na świecie więcej. Czy nie należałoby ich(tych robotników) nazwać międzynarodowym żydostwem? No przecież to by pasowało. A co oni mają wspólnego z jakimiś elitami władzy czy finansjery?
Więc jak ktoś używa sformułowania międzynarodowe żydostwo też można się przyczepić że jest to sformułowanie nieprawidłowe, że niesprawiedliwie wskazuje na wszystkich żydów a to tylko część z nich i to ta mała część próbuje negatywnie wpłynąć na ludzkość.Cytuj
Raczej należałoby powiedzieć, że nauczono Niemców nazywać go bohaterem narodowym. Tak jak nas nauczono nazywać bohaterem narodowym np. Piłsudskiego, który był antypolskim agentem (swoją drogą - na usługach niemieckich syjonistów).
Co w najmniejszym, powtarzam, w najmniejszym stopniu NIE ZMIENIA FAKTU że zarówno jeden jak i drugi JEST bohaterem narodowym(jeden dla Niemców, drugi dla Polaków). Ja piszę o FAKCIE, ze ktoś narodowym bohaterem jest, a nie czy jest to zdrowe, dobre, złe, sprawiedliwe lub nie itp.
I nie że "należałoby powiedzieć, że nauczono Niemców..." bo jeszcze raz, pisałem o FAKCIE czy ktoś jest bohaterem narodowym czy nie, a nie o tym W JAKI sposób się nim stał, czy jaki proces doprowadził do tego że inni zaczęli go za takiego uważać.

Cytuj
Co do idealizmu niemieckiego - tego typu nurty nie rozpowszechniają się 'w narodzie' ot tak. Za takimi procesami zawsze stoją grupy wpływów, odbywa się odpowiednie finansowanie i wsparcie na innych poziomach, kiedy dana filozofia/ideologia nadaje się do osiągnięcia określonych celów inżynierii społecznej. Najczęściej sami ich twórcy działają na zlecenie wpływowych osób. Tak było również z marksizmem, nazizmem i innymi prądami. O to tu chodzi, o zrozumienie tego mechanizmu. A czy dany nurt pojawia się w Niemczech, w Polsce, w Rosji czy jeszcze gdzie indziej, to już są kwestie logistyczne.
To co napisałeś w ogóle nie podważa tego o czym pisałem wcześniej. Moim zamiarem nie było przedstawienie, czy to że myślenie Niemców nasiąknięte jest idealizmem niemieckim to jest ich odpowiedzialność(czy wina) ani to, czy to nie jest ich odpowiedzialność (czy wina). Tylko to czym jest ten nurt, czy w nich był i czy "siedzi" nadal. I co to ma do rzeczy(do faktu istnienia zjawiska kto za tym nurtem stał i jakiej inżynierii i propagandy użył w celu rozpropagowania i wtłoczenia do umysłów)? Jak masz do czynienia z takim faktem że na przykład ktoś mówi że na pewne zachowania i postawy Turków i Turcji ma wpływ to że są nasiąknięci islamem, to wyskakujesz z protestem że to nie prawda, że islam nie ma nic tak naprawdę z Turkami wspólnego, że został w Turcji przemocą zainstalowany przez arabów, a Turcy tak naprawdę go nie chcieli, że wykorzystano do islamizacji Turków gigantyczną propagandę i nieprawdopodobną inżynierię społeczną, że stało za tym jakieś finansowanie i wpływowe osoby, by znowu osiągnąć określone cele inżynierii społecznej? Wszystko to prawda, tylko że mówienie że Turcy nie mają nic wspólnego z islamem(nie mówię że ty to robisz, to jest tylko przykład) BO ZOSTAŁ IM NARZUCONY byłoby po prostu bzdurą. Zresztą co do Żydów, to tak samo o nich można mówić że im ich religię nakazującą dzielić ludzi na lepszych żydów i gorszych gojów też narzuciła jakaś grupa nikczemników(choćby i Żydów) i użyła do tego tej czy innej inżynierii i metod. Co z tego? To przecież nie zmienia FAKTU że używają tę religię do tego by uzasadnić różne rzeczy, np. okupację terenu, przemoc itd. To że im ktoś narzucił taką czy inną ideologię/religię nie usprawiedliwia ich czynienia zła innym. Ta sama zasada tyczy się Niemców, Polaków i innych.

Do dalszej części tekstu odniosę się później.

97
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Budzenie świadomości narodowej i słowiańskiej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek dnia 2018-06-18, 17:03:41 »
Po dyskusji widzę, że Michael bardzo bliski jest poglądom tzw. prawicowym (termin ten jest oczywiście bardzo pojemy). I o ile jeśli chodzi o świadomość polityczną i społeczną u prawicowców  jest najczęściej znacznie lepiej niż u tzw. "lewaków", to nie zawsze idzie za tym świadomość duchowa (chociaż nie chcę się bynajmniej wypowiadać o świadomości duchowej Michaela, bo go nie znam).

"Ekologia" to nie jest nasze (słowiańskie) słowo, to termin ukuty przez "naród wybrany" do mamienia ludzkości i dodatkowo robienia na tym pieniędzy oczywiście. Już się nadorabiali na żarówkach energooszczędnych, globalnym ociepleniu (teraz została już chyba tylko emisja CO2), energii z wiatraków, segregowaniu śmieci, itp. EKOLOGIA zasadniczo NIE SŁUŻY PRZYRODZIE!

Ale już Przyroda to jedno z najważniejszych słów dla Słowianina. Niszczenie Przyrody (m.in. poprzez rozwijanie przemysłu) to niszczenie warunków życia dla ludzi, a stwarzanie warunków bytowania dla demonów. Jednakże aby nie niszczyć Przyrody i Matki Ziemi, nie potrzebna jest ekologia. Ekologia, jak napisałem, to dodatkowa gałąź biznesu, i może ona funkcjonować jedynie wtedy, kiedy Przyroda jest niszczona. W przeciwnym wypadku, kiedy Człowiek żyje w swoim przyrodzonym (naturalnym) stanie, w pełnej jedności (harmonii) z Przyrodą - gdzie tutaj miejsce dla ekologii?

Warto zauważyć, że to nie Słowianie stworzyli współczesny przemysł, nie dziwota też, że rozwijanie go wcale im za dobrze nie idzie. Przemysł stworzył i rozwinął przede wszystkim element żydowski na Zachodzie, oczywiście nie bez pomocy umysłu białego Człowieka. A kto najlepiej radzi sobie z rozwijaniem przemysłu i technologii, wręcz do przesady? Na przykład naród żółty (Chińczycy, Japończycy). Z całym szacunkiem, ale jak widać te narody najłatwiej jest poddać indoktrynacji i przekształcić w bioroboty. Znane są zresztą technologiczne fanaberie z Japonii, jak np. ocieplane deski klozetowe czy samopodcierające tyłek kible:)

A w Polsce, kto był pierwszy do rozwijania przemysłu, fabryk itp? Czyż nie znowu "naród wybrany"? Polacy w Polsce zajmowali się głównie rolnictwem i rzemieślnictwem. Żydzi zaś dorabiali się na niszczących Przyrodę fabrykach, karczmach lub jubilerstwie.

Wy - dzieci Boga, dosłownie wy i tylko wy władacie wszystkimi energiami. Wszystko jest wam podwładne, pozostało tylko zawierzyć temu i zrozumieć. I kiedy, na koniec zrozumiecie, kim wy jesteście w samej rzeczy, po prostu rozśmiejecie się sami nad sobą i nad swoją głupotą. Przestańcie poniżać siebie i Ojca Waszego - Boga Stwórce. Wyjdźcie w czyste pole i powiedzcie: "Jak ja kocham Ciebie Mateńko Ziemio!" i to, że wy możecie żyć pośród tego piękna. I do twojej czystej energii od razu przylgną wszystkie energie, które tylko są we Wszechświecie, i one będą szczęśliwe służyć wam i pomagać we wszystkim. Jeśli człowiek jest szczery w tym, i pomysły jego rzeczywiście są czyste to on staje się energią Boskiego Stworzenia. Dosłownie do tej energii przyciągnięte zostanie wszystko inne.Z książki A Sawrasowa: "Wiedza przechowywana w dolmenach" z serii: "Wiedza Praźródeł"
98
KARMA A POLITYKA, RELIGIA, EKONOMIA / Odp: Ekonomia i gospodarka różnych krajów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michael dnia 2018-06-18, 16:02:30 »
Musisz to wiedzieć(317)Rządzie?! Co zrobimy z Polakami, których zastąpisz Pakistańczykami?
https://www.youtube.com/watch?v=MhihioLEq20
99
Humor / dowcip oraz twórczość artystyczna / Odp: Dowcip ezoteryczny i duchowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek Żądło dnia 2018-06-17, 21:55:53 »
Najlepszy dowcip duchowy, z jakim się ostatnio spotkałem :)
Szkoda, że całe stada baranów biorą go na poważnie
http://bractwokrolowejpolski.pl/2016/12/zagrozenia-duchowe/
100
LESZEK ŻĄDŁO - PYTANIA I INFORMACJE / Odp: Pytania różne do Leszka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pjm dnia 2018-06-17, 10:59:02 »
Panie leszku mam pytanie. Ostatnio na Tagentv pojawił się Jarosław Bzoma. Mówi o swoich przeżyciach sennych, co jest arcyciekawe. Sporo mówi o Bogu i religii. Zdaje się być wiarygodny. Czy oglądał pan z nim jakiś filmik? Interesuje mnie na ile można mu zaufać w sprawie snów i poziomów świadomości. Dzięki niemu bardziej zacząłem zwracać uwagę na własne sny.
Strony: 1 ... 8 9 [10]