Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 103472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JarekC

• Użytkownik
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #881 dnia: 2019-04-15, 02:47:59 »
MaxMiler
Fajnie, to powodzenia w twoich transformacjach :)

Ponawiam pytanie do Leszka czy osob w temacie. Czy harmonizacje polkul mozgu mozna ponawiac ? Czy warto przynajmniej sprawdzic, zbadac koniecznosc ponowienia harmonizacji ?

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #880 dnia: 2019-04-14, 00:52:00 »
Tak jest :) No i wzialem sie za ogarniecie tego z dlugopisem i kartka :)

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #879 dnia: 2019-04-05, 23:23:07 »
MaxMiler, czytajac ponownie swoja ostatnio odpowiedz Tobie odkrylem w niej chochlika. Otoz chodzilo mi ze jesli w swoim systemie wartosci warunkujesz swoja wartosc i atrakcyjnosc jako mezczyzna wzgledem kobiet wladza, pozycja i iloscia kasy to mozesz przyciagac do siebie kobiety na to zachlanne. One znowu poznajac ze w twoim przypadku nie jest tak do konca moga stracic toba zainteresowanie. No i kolko sie zamyka. Frustracja, zniechecenie, poczucie bycia odrzuconym, presje by sprostac wlasnym wyobrazeniom i bezsilnosc wzgledem matrixa. Moze bezsilnosc wzgledem wlasnych wzorcow.
Na szczescie w tym mozna i zobaczyc rozwiazania. :)

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #878 dnia: 2019-04-05, 21:39:02 »
MaxMiler,

Z tego co napisales to wnioskuje ze utozsamiasz swoj sukces w relacjach z kobietami od pozycji, wladzy i zasobnego portfela. To samo z seksem. Utozsamienie pozycji, wladzy i ilosci kasy z atrakcyjnoscia. W takim wypadku istnieje mozliwosc ze przyciagasz sie z kobietami zadnymi facetow z pozycja, wladza i kasa a w rzeczywistosci sie okazuje ze to nie tak i traca atrakcyjnosc.
To oczywiscie tylko moje refleksje w zwiazku z tym co napisales.

Ja czuje ze jedna afirmacja, chocby bardzo trafna moze nie byc w pelni skuteczna. Raczej podejscie ktore uwzglednia podnoszenie samooceny, zmiana przekonan i systemu wartosci w polaczeniu z afirmacjami moze byc bardziej pomocne.
widzialbym tu korzystniejszy dekret afirmacyjny w temacie kory jest trudny i w ktorym pragniesz zmian.
MaxMiler, zwroc sie do terapeutow ktorzy moga pomoc i ulozyc na zamowienie konkretny dekret afirmacyjny.

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #877 dnia: 2019-04-04, 01:16:53 »
MaxMiler

Nie jestem ekspertem, jakkolwiek w swojej ostatniej wypowiedzi wymieniles juz wiele ograniczajacych wzorcow. Mam odczucie ze duzo wiesz na swoj temat, wiele rzeczy probowales zrobic ale utknales w jakims punktcie i cos w systemie wartosci Ci przeszkadza ruszyc do przodu, zrobic krok. Nawet wiesz jaki to kierunek i ze jest to z korzyscia dla Ciebie.
Moze trzeba zmenic strategie realizacji celow, moze dobrze by bylo je okreslic na nowo. Tu sie czujesz zniewolony przez matrixa wiec realizuj wolnosc, swobode i niezaleznosc.
Wzorcow, roznych intencji i traum jest naprawde duzo. To samo w sobie odkrywam i jest tego duzo. Ostatnio powrocilem do starej metody okreslania celow zyciowych i wyszlo, ze bardziej juz ide w kierunku czucia, bycie niz posiadania i robienia, jak to bylo kilkanascie lat temu. To dla mnie oznacza powrot do przerabiamnia swojej samooceny, swojej wartosci, uznania ze jest tu miejsce dla mnie. Mysle ze w moim wypadku moze sie duzo zaczac dziac gdy dam sobie wiecej uczucia, uznam swoja wartosc, przestane szukac tego czego pragne u innych. Powrot do siebie, swoich naturalnych potencjalow, boskich uczuc, jakosci we mnie. Praktycznie codziennie ktos/cos mnie inspiruje. Zaczynam niesmiale powracac do siebie i uznawac swoje ograniczenia, to co boli, uciska, przeszkadza nie by to tlumic, uciekac, walczyc, ale by dostrzec, zrozumiec, zaakceptowac w sobie. Tez jestem w okresie przemian. Gdy juz nic nie wiesz to zawsze mozesz sie zwrocic do Boga o prowadzenie, opieke i inspiracje.

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #876 dnia: 2019-04-02, 13:28:29 »
Afirmacje.. Napisałem ich kiedyś dużo... Teraz z nową enegią chcę znowu "poprzeprogramowywać" :)

Mam taki program, że muszę być "kimś", mieć "pozycje" w społeczeństwie żeby czuć się swobodnie i dobrze w relacjach z ludźmi (niektórymi, jak by oni wymuszali to na mnie energetycznie, bo np. sami są "kimś"), a głównie chodzi mi o kobiety i seks. Przez to się spinam i brakuje mi luzu, dostępu do pokładów kreatywności które mam w sobie i wcale tak źle wydaję mi się o sobie nie myślę i nie ma ze mną w tej płaszczyźnie tragedii, to jednak program matrixa działa.

Czyli np. jeśli chcę mieć kontakty z pięknymi kobietami to blokuje mnie moja "pozycja" w systemie, choć mam momenty że zupełnie nie przykładam do tego wagi i wszystko płynie. Więc jestem świadomy że to bullshit, jednak jak wspomniałem program działa... Nie wiem jak to najprościej napisać a afirmacji która mnie uwolni, dzięki za sugestię!

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #875 dnia: 2019-03-28, 12:46:50 »
Frustracja... Sam czasem się łapie na tym, że jak mam "dobry dzień", jakiś luźniejszy stan świadomości to nie czuje frustracji, nie czuje potrzeby spełniania celów i tymbardziej ich ustalania, parcie do przodu znika, nie robie nic i czuje się z tym dobrze, wtedy jestem jak by poza matrixem. Ale później schodzę na ziemię i widze ze tu jest słabo, tam jest słabo... Pomysłów na rozwiązanie brak i jak wspomniałeś rewitalizacja może być dobrym pomysłem. Trochę sie miotam miedzy tymi swiatami, wejde do matrixa to mi sie uruchamia poped tego swiata i ego ktore mi mowi ze musze to i tamto... co ludzie pomysla, co rodzina itd...

A na ksiazki to w sumie obecnie patrzec nie moge, niby jest kilka pozycji ktora mnie interesuje jak wspominalem ale chyba juz dochodze do momentu kiedy poped na wiedze i jej zdobywanie osiaga punkt kulminacyjny i moge z tym zluzowac, to tez jakas zagrywka umyslu, wiecej i wiecej, nawet jesli to sa tematy duchowe to w tym mozna uruchomic kolejny mechanizm ktory pozornie nas rozwija, tylko pozornie karmi umysl czyms "nowym", odnosze wrazenie ze moj umysl broni sie przed pustka i nadal chce chlonac super wiedze, ale juz wiem ze to droga donikad :)
« Ostatnia zmiana: 2019-03-28, 12:51:44 wysłana przez MaxMiler »

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #874 dnia: 2019-03-28, 03:47:38 »
MaxMiler
Jesli czujesz frustracje i, jak piszesz, zaczynasz sie krecic w kolko i nic do przodu to moze czas zrewidowac cele, intencje, strategie dzialania. Samo zdobywanie wiedzy to bardzo atrakcyjna moze byc czynnosc. Tez mam mnostwo ksiazek i co jakis czas pojawiaja sie nowi autorzy, nowe spojrzenie z innej perspektywy na to samo.
Czy troche z tej wiedzy i madrosci wykorzystujesz by sobie poprawic los aktualnie w tej codziennej rzeczywistosci w ktorej zyjesz ? Co chcesz w zamian dla siebie za uwolnienie sie od matriksa ?
Ja kiedys obralem za cel oswiecenie i powrot, no, do "swojego swiata", skad pochodze. I potem uswiadomilem sobie ze moja praktyka, osiaganie tego celu idzie swoim oddzielnym torem od mojego aktualnego zycia w jak to sie mowi tu i teraz w ktorym sie czulem zle i niespelniony. Zakladalem idealny stan ktory chce osiagnac ale ktory zawsze byl w dalekiej odleglosci. Zrozumialem ze sam cel w sobie jest dobry ale sposob realizacji moze niewlasciwy. Korzystniej wiec bylo przeniesienie w terazniejszosc tego co zakladalem doswiadczac w przyszlosci. a wiec spelnienie, radosc, wolnosc, swobode, dostatek, moc, milosc, i wiele wiele boskich stanow i uczuc.
To taki moj maly przyklad ktorym sie chcialem podzielic.

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #873 dnia: 2019-03-27, 16:57:12 »
Temat wezlow i generalnie jakichs "zabiegow", tylko dlatego czuje ze ma racje bytu bo doszedlem do sciany. Nie szukam na sile i nie rozgrzebuje bo to wchodzenie do umyslu na tereny ktore moga byc troche jak otwieranie puszki pandory. Staram sie raczej isc w kierunku ala zen "poza umysl". Po przeczytaniu nieskończonej ilości książek (i mam w sumie jeszcze troche do ich przeczytania) zaczynam powoli krecić sie w kolko. Jakkolwiek dziwnie to sie ma do tego co napisałeś to moje wychodzenie z matrixa to nie nadawanie kolejnych celów, wymyslanie kolejnych gier umyslu ktore maja mnie motywowac, jakos na mnie to juz nie działa, a moze właśnie jestem głęboko frustrowany, w co też wątpie.

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #872 dnia: 2019-03-26, 18:42:03 »
MaxMiler,
Efekty harmonizacji najbardziej odczuwalem po zabiegach. Potem, mysle ze wplynely korzystnie na skutecznosc innych terapii i rozwoj swiadomosci, ale trudno mi utozsamic jedno z drugim. To tak, jak z przyprawianiem potrawy. Mozesz czuc smak kazdego ziola, kazdej przyprawy osobno, ale wszystkie wplywaja na koncowy efekt.
Dlatego zadalem pytanie leszkowi czy sugeruje ponowienie zabiegu harmonizacji polkul mozgu czy przynajmniej sprawdzenie czy jest koniecznosc ponowienia.
Ja sie ucze by do siebie podchodzic na zasadzie uzdrawiania tego co obecnie jest najbardziej dokuczliwe, rozwiazywania aktualnych problemow. Majac na uwadze swoje cele,kierunek w ktorym sie zmierza. Mamy w sobie krzyze, wezly, mnostwo traum. Nie mozna sie w to pograzac. To takie drogowskazy ukazujace co korzystne a co szkodliwe. Wazne sie nauczyc je interpretowac. Ja odkrylem w sobie niesamowita ilosc traum, wzorcow do uzdrowienia, do odpuszczenia. To czasami powala, jednak gdy sie zacznie pracowac nad swoja samoocena, nadawaniem sobie, swojemu zyciu, celom, zwiazkom wartosci, to latwiej, to czuc mozna naplywy energii i motywacji.
Czasami jest dluga droga od idei do wykonania zamiaru. Warto jednak zrobic ten krok do przodu, zdecydowac i wykonac. Inaczej chcac tylko a nie podazajac w praktyce za zamiarami narastac moze frustracja i zal.
« Ostatnia zmiana: 2019-03-26, 18:46:46 wysłana przez JarekC »

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #871 dnia: 2019-03-26, 09:27:16 »
Właśnie.. węzły i krzyze... Ja mam tego od cholery... Najpierw to nalezaloby ulozyc, odwlekam w obawach lub po prostu ze strachu co to moze wywolac w moim zyciu, bo jestem osoba "pokomplikowaną". A zmiany o ktorych piszesz, tak zwane subtelne: wszystko jest na swoim miejscu, to piekny stan, ktory odczuwam tylko momentami. Masz tak cały czas od tamtego czasu, czy moze aby nie wkrecasz sobie efektow z harmonizacji? ;)

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #870 dnia: 2019-03-25, 16:06:23 »
MaxMiler,

Leszek zrobil mi harmonizacje polkul mozgu pere lat temu. Procedura zaklada 3 spotkania z terapeuta (moze byc na odleglosc) w czasie ktorej on/ona wykonuje zabieg. Wedlug zalecen Leszka harmonizacja polkul mozgu powinna poprzedzac wypalanie wezlow i krzyzy karmicznych.
Uwazam ze sie oplaca skorzystac z takiego zabiegu. Ja mialem, jesli dobrze pamietam, odczucia bardziej subtelne, w energiach ciala. Wieksza harmonia i przestrzen, swoboda w obrebie glowy, poczucie ze wszystko jest poukladane na miejscu.

Oto link do artykulu Leszka w temacie;

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/677

Offline MaxMiler

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #869 dnia: 2019-03-25, 10:33:41 »
@JarekC

I jak "wrażenia" po harmonizacji? Jakies widoczne zmiany? Jesli tak to jakie, w jakich plaszczyznach?
Ja jestem przed, dawno juz sie interesowalem tym tematem ale na interesowaniu się skonczylo.

Offline JarekC

• Użytkownik
« Odpowiedź #868 dnia: 2019-03-22, 17:26:43 »
Pytanie do Leszka.
Pare lat temu zrobiles mi harmonizacje polkul mozgu. Czy jest sugerowane by taka harmonizacje powtarzac np. co pare lat. Albo przynajmniej sprawdzenie czy jest to konieczne by powtorzyc taki zabieg ?

Offline DoctorX

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #867 dnia: 2018-09-01, 09:30:03 »
Żdan
Fajnie napisane ;)
Miałem tą nieprzyjemność wejść w bardzo traumatyczną znajomość z opętaną psychopatką. Prowadzi bardzo udane życie, jest pełna zła ale zawsze wychodzi na swoim, typowy przykład zła które zawsze triumfuje. Karma jakby ją niedotyka ale zapewne będzie tak do czasu. Ja czekałem na zwrot karmiczny wiele setek lat co mnie dziwi biorąc pod uwagę skalę zła jaką wyrządziłem. Wszystko prowadzi jednak do źródła i ciesze się że przebyłem taką drogę.