Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 97177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #837 dnia: 2017-11-13, 20:09:39 »
Pytający,

taka już się utarła tradycja na forum, że na pytania do Leszka odpowiada ten, kto czuje się na siłach i ma coś do powiedzenia - myślę, że z korzyścią dla wszystkich. A Leszek potem odpowiada od siebie (albo nie).

Skoro dołączyłeś do forum, to może najpierw zapoznaj się z przyjętymi tu zasadami, zamiast pouczać bywalców, co im wolno, a czego nie wolno?: )

A czy Leszek w ogóle będzie sobie zawracał głowę tym linkiem - czas pokaże... Ktoś już kiedyś zapodawał to coś, artykuł sprzed trzech lat. Nie stać was na coś nowego?

pytający

• Gość
« Odpowiedź #836 dnia: 2017-11-13, 19:42:37 »
Link został usunięty ze względu na ochronę energetyczną Uzytkowników Forum i Gości. (Admin)

Serafin, JO34,
Mój post jest kierowany  do Leszka o ustosunkowanie do artykułu  o którym może nawet nie wiedzieć. a nie do was . Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Jest to wątek pod tytułem "Pytania różne do Leszka"
« Ostatnia zmiana: 2017-11-15, 07:14:26 wysłana przez Leszek Żądło »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #835 dnia: 2017-11-13, 19:17:05 »
z polowka, mielismy specyficzna karme krolewska itp i l

Zastanawiam się na ile ta karma z nią "spowodowała", że byłem królową, tzn np wcielenie przed byłem totalnym łotrem i zwyrolem, ktory zrobił jej krzywdę, a byla niewinna jak mały kotuś, więc było mi jej żal , dlatego może chcialem ją bezbronną otoczyc siła, mocą bogactwem i dlatego wszystko poszlo na bok by zdobyc dla niej to wszystko ? Ale czy to wystarczajaca intencja do takiego osiągnięcia? Zastanawiam sie czy to bylo mozliwe bez tego żalu.

Offline matek

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #834 dnia: 2017-11-12, 17:24:17 »
ja p.....
kolejny frustrat ktory chyba nie posiada wlasnego zycia...
ile juz takich "pytajacych" tutaj bylo...

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #833 dnia: 2017-11-12, 17:06:54 »
Pytający,
Satanista i psychik  co to jest ten psychik bo to pewnie  twoje wypociny na tej stronie.
Jak widze sa bardziej gowniane i pseudo duchowe fora niż udało mi się w necie spotkać do tej pory.

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #832 dnia: 2017-11-12, 17:05:15 »
Pytający,
jeden pierwszy post i już leszka namawiasz do zakończenia RD?

Offline SerafinTronu

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #831 dnia: 2017-11-12, 16:17:46 »
https://ezoteryka77.wordpress.com/2014/06/03/regresing-i-leszek-zadlo-sekta-upadlych-aniolow/

Jak na bardziej rozwiniętą osobę od Pana Leszka dziwię się, że nie czujesz na tej strony negatywnej energii, która ją otacza, energii chciwości, zazdrości, nienawiści, oszczerstwa i całej masy innej demonicznej energii. Jest to tak paskudna energetycznie strona, że nawet mi się tych debilizmów na niej nie chce poświęcić uwagi. Zwłaszcza gdy w swej głupocie ktoś Upadłych zrównuje z demonami.

pytający

• Gość
« Odpowiedź #830 dnia: 2017-11-12, 09:41:00 »
Leszek
Czy mógłbyś się ustosunkować do artykułu - niżej link do niego. Dotyczy twojej osoby i twojej działalności.

Pytam bo bardzo lubisz pisać tutaj wywody na temat innych natomiast w stosunku do siebie milczysz. Jest to tylko jeden z wielu informacji niepochlebnych na twój temat. Dlatego też pytam Ciebie czy już nie czas zakończyć  coś co się spotyka z wielką krytyką

Link został usunięty ze względu na ochronę energetyczną Uzytkowników Forum i Gości. (Admin)
« Ostatnia zmiana: 2017-11-15, 07:13:25 wysłana przez Leszek Żądło »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #829 dnia: 2017-11-12, 06:49:50 »
Czy moze byc tak, ze z dana osoba nie da sie uwolnic karmy przez jedno wcielenie rozwijajac sie świadomie ?

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #828 dnia: 2017-11-12, 05:15:21 »
Miałem odczucie, że moge sie oswiecic w tym wcieleniu z polowka, mielismy specyficzna karme krolewska itp i że popełniłem błąd (teraz, zwiazany z praca nad soba) przez ktory to sie nie uda... mam "lekka" rozsypke w życiu , jak by energetyczny rozpad rodziny (tej w ktorej sie wychowalem) , choc nie w sposob naturalny i harmonijny , czy duchowy ,  jako uwolnienie od przywiazan , jest teraz tak jak by uwalnianie sie mi szkodzilo..  nie wiem co bedzie dalej
PS prosze Żdan bys nie odpowiadal mi na tego posta, inni jak chcą
« Ostatnia zmiana: 2017-11-12, 05:19:06 wysłana przez Dżonny »

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #827 dnia: 2017-11-09, 22:08:30 »
Zastanowię się nad tym. Wzajemnie, Dżonny - wszystkiego dobrego.

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #826 dnia: 2017-11-09, 21:18:02 »
To może się zastanow czemu wobec ciebie jestem jak rozkapryszone dziecko, a z innymi mam owocną komunikacje. Koniec z mojej strony, życzę wszystkiego dobrego. Dodam że personalnie moj stosunek do ciebie jest neutralny.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #825 dnia: 2017-11-09, 19:17:16 »
Sugeruje ci pogardę, nie dlatego, że "piszesz o manipulacjach" tylko po prostu wylazło szydło z worka, sam nie widzisz , to ci nie będe tlumaczyl, twoj problem, twoje relacje lub ich brak.

Dżonny - żeby pouczać innych, i to w dodatku buńczucznym tonem, wypadałoby jednak uzasadnić/wytłumaczyć swoje stwierdzenia. A szydło z worka rzeczywiście wyszło i to już wcześniej, tylko pytanie z czyjego.

Odjeżdzasz w kosmos coraz bardziej. Nie mam zadnej obsesji pisze tu sporo , bo mam sporo pytan, ze inni nie, to ich sprawa. Zacznijmy tez od tego, ze ty nawet NIE ODPOWIADALES NA PYTANIE tylko wyjechales ze zj... nauczaniem w ktorym byla przemycona pogarda, wiec o tym napisalem.

Odpowiedziałem, Dżonny, odpowiedziałem. Może przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie? Zresztą - sam na początku podziękowałeś mi za odpowiedź. A dopiero potem zauważyłeś, że nie odpowiedziałem? : ) To kto tu właściwie 'odjeżdża w kosmos'?

A z obsesją chodziło mi przecież nie o to, że dużo piszesz, tylko o to, że zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko z piaskownicy, które chciałoby, żeby wszyscy na podwórku bawili się według jego zasad. Nie czas wydorośleć? Om.

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #824 dnia: 2017-11-09, 01:01:28 »
i mam jeszcze inne pytanie

nie masz wrazenia Leszek (odczuc, widzenia) że będzie wojna w PL ?

Bo ja mam i to wyraźne.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-09, 01:08:54 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #823 dnia: 2017-11-09, 01:00:07 »
Żdan , napisalem juz wszystko co chcialem napisac.
Sugeruje ci pogardę, nie dlatego, że "piszesz o manipulacjach" tylko po prostu wylazło szydło z worka, sam nie widzisz , to ci nie będe tlumaczyl, twoj problem, twoje relacje lub ich brak.

Odjeżdzasz w kosmos coraz bardziej. Nie mam zadnej obsesji pisze tu sporo , bo mam sporo pytan, ze inni nie, to ich sprawa. Zacznijmy tez od tego, ze ty nawet NIE ODPOWIADALES NA PYTANIE tylko wyjechales ze zj... nauczaniem w ktorym byla przemycona pogarda, wiec o tym napisalem.

« Ostatnia zmiana: 2017-11-09, 01:07:02 wysłana przez Dżonny »