Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 103471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz

• Aktywny użytkownik
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #26 dnia: 2015-04-27, 12:30:25 »
Mohan próbował diagnozowac swoje zaburzenia związane z opętaniem(nie mówię konkretnie o tych urojeniach z zapodanego artykułu). Naczytał się różnej literatury psychologicznej. A potem zaczął przypisywać innym to, co mu samemu wywalało.
Facet kwalifikuje się do sądu bo to podpada pod odpowiednie paragrafy. Albo do psychiatryka.

Sweo

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 2015-04-26, 21:36:15 »

Offline Janek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: 2015-04-12, 17:58:06 »

Leszku, mógłbyś mi pomóc w ułożeniu zdrowych relacji z innymi ludźmi? Mam problem z tym, że moja podświadomość  zbiera cały śmietnik od innych ludzi i przyczepia się do ich problemów, jakbym był nauczony, że trzeba być jakby służącym każdego. Przez to bardzo często chodzę zamyślony i uzależniam się od myślenia innych ludzi. Nie wiem jak układać  zdrowe relacje, tak żebym nie zbierał od innych ich myśli  i był zamknięty na wołania np. cierpiętników, czy nie dawał sobie wmawiać, że coś jest dla mnie dobre, bo nie mam własnego zdania, że trzeba się słuchać i wykonywać rozkazy innych jakbym sam nie wiedział co jest dla mnie dobre.

Rozmawiałem niedawno z jednym egzorcystą i on mi powiedział, że tylko wiara w siebie i pewne podejmowanie decyzji odetnie mnie od syfu energetycznego innych ludzi, ale ja nie wiem jak  to dokładnie zrozumieć, do czego i do jakich sytuacji to zastosować. Ostatnio doszedłem do wniosku, że będąc uległym wobec innych, czy chcąc dopasować swoje myślenie do potrzeb innych, moja pś uczy się reagować na żądania innych ludzi i jest przytłaczana atakami. Teraz nie wiem jaką afirmacje zastosować, bo jak napiszę, że nie nie wykonuję nikogo zaleceń, to mogą mnie wszyscy zacząc olewać, albo mogę być problematyczny w pracy

Wytłumaczysz mi jakie programy sobie wgrać, żeby nie uzależnić się od myślenia innych?

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-04-07, 22:49:31 »
Zależności się nie dopatrzyłem, choć objawy opętania mogą wystąpić u osób z silną nerwicą natręctw.
Przy czym egzorcyzm jest dużo łatwiejszy niż uzdrawianie nerwicy natręctw.

Offline cinu

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-04-07, 18:18:57 »
Leszek,
jaka jest zalezność pomiędzy nerwicą a wpływami/ obciążeniami astralnymi ? (jeśli wogóle jest)

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-03-31, 10:21:35 »
 Krzysztof
Wahadło się programuje, ale teraz nie pamiętam, jak je zaprogramowałem? To zależy od sytuacji. Prawdopodobnie była komenda "rozbij wszystkie blokady w wątrobie". Na kursie wahadeł leczniczych mówię o tym i jest czas, by zadać konkretne pytania o programy.
Karnak nie jest do diagnozowania ludzi! 
Do badan i pewnych praktyk prostego uzdrawiania najlepsze jest Izis.

pkrl5758
Pobadam, co się da.

Krzysztof

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-03-30, 22:59:18 »
Robiłeś wahadłem jakoś i podczas wahania mówiłeś, że Oho schodzi z wątroby. Da rade zaprogramować jakoś wahadło, żeby robiło tak jak ty? Czy u ciebie na kusie wahadeł uczysz czegoś takiego ?
Myślę nad kupnem wahadła Karnak do diagnoz. Wiesz czy jest jakaś różnica pomiędzy zwykłym wahadłem a Karnakiem, jakieś odczucia?
« Ostatnia zmiana: 2015-03-30, 23:09:39 wysłana przez Krzysztof »

Offline pkrl5758

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: 2015-03-30, 22:53:12 »
Leszku,

a czy daloby rade zrobic u Ciebie jak sie umawialismy czy moze - jesli nie masz czasu - moglbys polecic kogos podobnego ,,kalibru" co Ty jesli idzie o umiejetnosci i doswiadczenie? Rozmawialem dzisiaj z Tomkiem ze starego forum i on mowil, ze poki co jestes mocno zajety a szukam kogos naprawde konkretnego (bo wczesniej chodzilem do roznych osob i niestety bez pozytynwego skutku wiec tym razem chce z grubej rury uderzyc i pojsc do przodu w koncu). No i jak sie da, zeby cos jeszcze w portfelu zostalo :).

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 2015-03-30, 22:47:02 »
pkrl5758
Wygląda,że te wzorce sa prawdopodobnie zapisane w węzłach karmicznych. Trzeba je fachowo wypalic światłem. I to przyniesie zmianę.

cinu
Sam już wiesz, jakie skutki ma śmierc przez powieszenie się.
Natomiast intencja samobójstwa mogła się wypalić, jeśli wówczas poczułeś się spełniony w tej dziedzinie.

Krzysztof
1. L. L Hay - Możesz uzdrowić swoje życie. , http://www.kos.com.pl/pl/p/Co-choroba-mowi-o-Tobie/160
2. http://www.kos.com.pl/energia_kwantowa_quantum_energy_wydawnictwo_kos.html
http://www.kos.com.pl/podrecznik_energetycznego_uzdrawiania_eden_kos.html
V. Stibal - Theta Healing

Co do zabiegu, to nawet nie wiem, jak to robię :)
Po prostu, czuję i robię to, co czuję. Ostatniej nocy zaklejałem wrzód żoładka u znajomej. Było trudniej niż uzdrowić wątrobę :)

Krzysztof

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 2015-03-30, 22:25:00 »
Leszku, polecisz jakąś książkę o powstawaniu przyczyn chorób. Chodzi mi o wytłumaczenie jaki działa mechanizm podczas tworzenia chorób np. w ciałach duchowych człowieka, jakie zachodzą zmiany i jak je uleczać. Możesz polecić też jakaś książkę o tym jak działa nadświadomość i jak korzystać z idealnej kopii człowieka podczas uzdrawiania. Robiłeś mi kiedyś zabieg na wątrobę i po nim badania wyszły idealnie, aż doktor się zastanowi co się stało. Jak to zrobiłeś ?

Offline cinu

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: 2015-03-30, 21:50:33 »
Leszku w taka sama sytuacje sie wchodzi na pewno, bo sie nie przepracowalo tylko ucieklo, a czy jest jakis skutek samego "aktu" samobojstwa , ja sie podobno powiesilem, tak mi ktos powiedzial (i ze dlugo umieralem) i mialem odczucia w sesjach 3 lata temu, odczucia np na szyi.
W tym wcieleniu nie mialem jednak mysli samobojczych" , dla mnie to abstrakcja.

Offline pkrl5758

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #15 dnia: 2015-03-30, 21:14:56 »
Dziekuje za odp :).

Pytam, bo mi nie daje spokoju jedna rzecz - mianowicie ciagle obecny jakis lek, napiecie. Towarzyszy mi w zyciu od zawsze i podejrzewam, ze tez uksztaltowal moja osobowosc jako czlowieka bardziej introwertycznego. Do wieku nastoletniego bylem niesmialy i bojazliwy a do dzis mam jakis dystans do ludzi, do rywalizacji itp.

I te dziwne przyzwyczajenia za dziecka - jak na wiek bylem zbyt powazny no i ta niechec do posiadania dzieci (juz jako kilkulatek to mowilem, podobnie jak to ze nie chce miec dziewczyny) :).

Znalazloby sie jeszcze kilka innych ale te sa chyba glowne - lek przed czyms plus niechec do zwiazkow/dzieci. Podejrzewam ze niechec do pracy tez albo jako suma wczesniejszych zdarzen.

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 2015-03-30, 20:02:38 »
Umierając, dusza rozlicza się z kończącego się życia i podejmuje decyzje na kolejne wcielenie. To jest najistotniejsze. Pozostałe przyzwyczajenia, jeśli są mocno ugruntowane, też przechodzą na kolejne wcielenia. Ale jest jeszcze filtr przed wcieleniowy (Droga Życia, którą dusza wybiera sposród kilku wariantów) potem szok porodowy, gdzie wiele się zapomina i wreszcie okres wychowania, ktory przybiera charakter słabszego lub silniejszego prania mozgu.
Jeśli ktoś umarł w dzieciństwie, wtedy ma do przepracowania 2 dzieciństwa, bo nie zdążył przeżyć życia świadomie.

Offline pkrl5758

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-03-30, 19:46:14 »
A czy to samo dotyczy stanu ducha z naszego ostatniego wcielenia, w sensie ze to jak zyjemy, nasz wzorce, przyzwyczajenia/relacja my-rodzice, my-ludzie to jest to, co przenieslismy z poprzedniego wcielenia?

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-03-30, 15:45:55 »
1. Człowiek wchodzi w taką samą atmosferę, z jakiej próbował uciec przez samobójstwo. Poza tym obciązenia zależą od SPOSOBU popełnienia samobojstwa i dotyczą nastawienia do ciała, a także do życia w ogóle. Samobójstwo od niczego nie uwalnia, a dodaje obciazeń.

2. Czasami stosuję KG-60 dla kompów (wersja nie poszla do sprzedaży), czasami ekrany uniwersalne (na więcej przypadłości).
Najlepiej rozpoznac ofertę na ezosfera.pl