Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 90715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pjm

• Nowy użytkownik
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #864 dnia: 2018-06-17, 10:59:02 »
Panie leszku mam pytanie. Ostatnio na Tagentv pojawił się Jarosław Bzoma. Mówi o swoich przeżyciach sennych, co jest arcyciekawe. Sporo mówi o Bogu i religii. Zdaje się być wiarygodny. Czy oglądał pan z nim jakiś filmik? Interesuje mnie na ile można mu zaufać w sprawie snów i poziomów świadomości. Dzięki niemu bardziej zacząłem zwracać uwagę na własne sny.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #863 dnia: 2018-06-05, 21:46:13 »
Demony podlegają innym prawom, bo są zupełnie innymi istotami niż ludzie (=Bogowie). Ludzie kroczą ścieżką ewolucji, demony drogą inwolucji.

Dusza to doświadczająca Świadomość. Demony można nazwać antyświadomością. Można zatem powiedzieć, że nie mają duszy (dlatego są bezduszne).

Istoty boskie rozwijają się - poszerzają sferę swojej Świadomości. Istoty demoniczne zwijają się - sfera ich (anty)świadomości zawęża się, aż do całkowitego unicestwienia. Istoty boskie stają się wszystkim, istoty demoniczne - niczym.

Najciekawsze jest to, że obie drogi prowadzą do tego samego, tj. powrotu do Praźródła.

Jeśli jesteś istotą boską, a wybierasz drogę demoniczną - będziesz cierpieć, bo zaprzeczasz swojej naturze. Z kolei demon wcielający się w ciało ludzkie również odchodzi od swojej natury, ponieważ ludzkie ciało to narzędzie duchowej ewolucji, nie nadające się dla demonów.

Obecna sytuacja jest zatem niekorzystna dla obu stron (jasnej i ciemnej): ludzie nabrali cech demonicznych, przez co popadli w cierpienie. Demony doświadczając w ludzkich ciałach również przestają spełniać swoją rolę we Wszechświecie (jaką jest kondensowanie informacji), zatrzymują się w miejscu na drodze inwolucji. To przykład braku polaryzacji - pomieszania jan z jin, neutralizacji.

W idealnym stanie siły światła i ciemności tworzą doskonały, zgrany duet i nikt nie wchodzi nikomu w drogę. Oczywiście, taki stan trwa nieustannie, tylko z dualistycznej perspektywy możemy tego nie dostrzegać.

Offline małgosia

• Użytkownik
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Małgosia Białach - www.drogaswiatla.pl
« Odpowiedź #862 dnia: 2018-05-25, 10:06:28 »
Tu artykuł Leszka o strzygach i demonach, może coś rozjaśni :).

http://duchowa.pl/leszek_zadlo/anioly_regresing16.html

Offline Wedrowiec

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #861 dnia: 2018-05-10, 20:28:03 »
Jakie wahadło byś polecił do pracy własnej, tzn. do wypalania/usuwania różnych blokad na czakrach, wzorców itp. u samego siebie? Pytam, bo nie śledziłem przez co najmniej rok tego, co się działo w temacie nowych wahadeł, a wiem, że od czasu do czasu dostajesz do testowania coś nowego.

Inaczej mówiąc: czy oprócz ATL coś polecasz do takich zastosowań?

Offline DoctorX

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #860 dnia: 2018-04-15, 09:15:47 »
Witam

Jaka jest różnica między strzygą/demonem a osobą zaburzoną psychopatycznie / psychopatką ?
Czy strzygi posiadają dusze i dotyczy ich koło reinkarnacji i skutki karmiczne za ich występki ?

Offline Arek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #859 dnia: 2018-03-12, 14:28:24 »
Leszek
Dziekuje, nie myslalem ze moze to zajac tak długo dlatego wczesniej poddawalem sie po 2 - 3 miesiacach myslac ze to po prostu nie dziala. Ale tym razem afirmuje o wiele sumienniej (staram sie byc bardziej skupiony na odczuwaniu afirmacji) niz poprzednio, Emocje mi ostatnio szaleja mocniej i sytuacja w zyciu stała sie troche napieta ale nie wiem czy ma to cos wspolnego z pisaniem afirmacji (są to myśli i emopcje związane z samooceną ) jeszcze raz dzieki wielkie za podpowiedz

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
« Odpowiedź #858 dnia: 2018-03-12, 03:12:39 »
Afirmacja jest poprawna. Na samo jej pisanie może jednak zejść więcej niż pół roku, jeśli wcześniej było duże pomieszanie i niezdecydowanie.

Offline Arek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #857 dnia: 2018-03-11, 20:12:22 »
Afirmacja "wiem Co chce robic zawodowo" jest poorawna? Walkuje juz od dluzszego czasu ale nie mam pojecia jak mogloby to zadzialac. Jestem otwarty na wszelkie sugestie :)

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #856 dnia: 2018-02-01, 15:15:31 »
Ogrzewanie wodne jest całkiem bezpieczne.
Co do elektrycznego miałbym wątpliwości, bo generuje pole elektromagnetyczne. Poza tym jest droższe.
Ja bym zastosował wodne z pompą ciepła.

Offline Methos

• Użytkownik
« Odpowiedź #855 dnia: 2018-01-28, 19:26:57 »
Leszku, mam pytanie do Ciebie troszkę z innego tematu, może orientujesz się i robiłeś badania dotyczące promieniowania i wpływu na zdrowie różnego rodzajów ogrzewania domów mieszkalnych? Czy ogrzewania typu elektrycznego lub wodnego tzw. "podłogówki" są mało szkodliwe dla mieszkańców domu? W końcu jedno to kable generujące promieniowanie elektryczne a drugie to chyba podgrzana woda w rurkach pod podłogą, zastanawiam się jak takie rozwiązania mogą wpłynąć na zdrowie domowników.
Tak jak wspomniałem pytanie troszkę z innej "bajki" ale jestem ciekawy czy można to radiestezyjnie sprawdzić pod kątem wpływu na organizm. Wspomniane rozwiązania są obecnie mocno reklamowane tak jak i wszelkiej maści pompy cieplne i dodatki w rodzaju rekuperacji, sam osobiście przyszłościowo szukam rozwiązania dla zdrowego (taniego - nie wspominając o kwestii ekonomicznej) ogrzewania małego domku , przyjaznego dla mieszkańców.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #854 dnia: 2018-01-06, 20:54:16 »
TO zależy od kontekstu.

Offline SerafinTronu

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #853 dnia: 2017-11-22, 17:15:31 »
Osoby, które się podczepiają do kogoś i ciągną energię, generalnie mam tu na myśli "wampiry emocjonalne" do kogo się najpierw podczepią? Do ukochanego chłopaka czy zwykłego kolegi?

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #852 dnia: 2017-11-20, 07:45:54 »
Ostatnio sobie uświadomiłem , dotarło do mojej świadomości , że wszyscy mi w życiu pomagali , nawet ci , ktorych np nieakceptowałem , nie chcialem nic od nich jak i wszyscy inni od rodziny poczawszy... hmm teraz nasunelo mi się jak kumpel z ktorym paliłem ziolo (krotki okres) w wieku 18 lat mogl mi niby pomoc no ale nie wiem... moze gdyby nie on trafilbym w cos gorszego ? A pytanie mam takie - czy taka afirmacja byłaby ok:
Wszyscy mi pomagają, nawet jeśli tego nie widzę, dlatego żyję w zgodzie ze wszystkimi. (czy ta myśl jest prawdziwa)

« Ostatnia zmiana: 2017-11-20, 07:48:43 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #851 dnia: 2017-11-17, 10:39:28 »
Chodzi mi o to czy zniwelowanie poczucia zagrożenia o pozycję wzmocni ją, czy stracę motywacje do jej podtrzymywania i czy posiadanie milionow / miliardow moze byc naturalne czy to zawsze bedzie wynikac z przywiazan.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-17, 10:44:56 wysłana przez Dżonny »

Dżonny

• Gość
« Odpowiedź #850 dnia: 2017-11-17, 09:16:41 »
Leszek jak widzisz te kwestie?
W kontekście karmy krolewskiej zastanawiam się też nad tym z czego wynika np chęć posiadania milionow czy miliardow czy czlowiek rozwinięty duchowo moze miec takie bogactwa czy wynika to z poczucia zagrozenia?Zawsze uwazalem w tym temacie zamiast Twojego "po co kumu takie pieniądze"  moje "lepiej je miec niż nie mieć" , a teraz puścilem poczucie zagrozenia (to cos troche innego niż lęk, bardziej związane z pozycją i... na mysl o posiadaniu milionow czy miliardow czuję lęk , odpuszczenie zeby dac sobie spokoj z takimi zapatrywaniami (dodam , ze uwazam pare milionow usd w moim przypadku , branzy, z moja wiedza i doswiadczeniem za realne przed 40 stka i skoro czuję, że jest to niejako w mojej drodze zycia to nie wiem cóż bym takiego zyskal gdybym to sobie odreagowal ?

« Ostatnia zmiana: 2017-11-17, 09:26:19 wysłana przez Dżonny »