Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 95750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DoctorX

• Nowy użytkownik
Odp: Pytania różne do Leszka
« Odpowiedź #867 dnia: 2018-09-01, 09:30:03 »
Żdan
Fajnie napisane ;)
Miałem tą nieprzyjemność wejść w bardzo traumatyczną znajomość z opętaną psychopatką. Prowadzi bardzo udane życie, jest pełna zła ale zawsze wychodzi na swoim, typowy przykład zła które zawsze triumfuje. Karma jakby ją niedotyka ale zapewne będzie tak do czasu. Ja czekałem na zwrot karmiczny wiele setek lat co mnie dziwi biorąc pod uwagę skalę zła jaką wyrządziłem. Wszystko prowadzi jednak do źródła i ciesze się że przebyłem taką drogę.

Offline Michael

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #866 dnia: 2018-08-31, 16:12:46 »
Pytanie to może być do Leszka, ale nie tylko. Znacie namiary na jakąś stronę internetową firmy zajmującej się nagrywaniem afirmacji podprogowych? Prosiłbym o podanie adresu.
Już kiedyś tu czy na "Przytomnym" ktoś podawał jakąś stronę do kogoś kto nagrywa takie afirmacje(chyba była to osoba która wcześniej chodziła na regresing), ale nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Offline wniebowzieciegrubego

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #865 dnia: 2018-08-04, 11:54:34 »
Leszku  co  ty  na  to :  Zastanawia mnie dlaczego słońce świeci w dzień, kiedy jest widno. Przecież logiczniej byłoby gdyby świeciło nocą, kiedy jest ciemno.

Offline pjm

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #864 dnia: 2018-06-17, 10:59:02 »
Panie leszku mam pytanie. Ostatnio na Tagentv pojawił się Jarosław Bzoma. Mówi o swoich przeżyciach sennych, co jest arcyciekawe. Sporo mówi o Bogu i religii. Zdaje się być wiarygodny. Czy oglądał pan z nim jakiś filmik? Interesuje mnie na ile można mu zaufać w sprawie snów i poziomów świadomości. Dzięki niemu bardziej zacząłem zwracać uwagę na własne sny.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #863 dnia: 2018-06-05, 21:46:13 »
Demony podlegają innym prawom, bo są zupełnie innymi istotami niż ludzie (=Bogowie). Ludzie kroczą ścieżką ewolucji, demony drogą inwolucji.

Dusza to doświadczająca Świadomość. Demony można nazwać antyświadomością. Można zatem powiedzieć, że nie mają duszy (dlatego są bezduszne).

Istoty boskie rozwijają się - poszerzają sferę swojej Świadomości. Istoty demoniczne zwijają się - sfera ich (anty)świadomości zawęża się, aż do całkowitego unicestwienia. Istoty boskie stają się wszystkim, istoty demoniczne - niczym.

Najciekawsze jest to, że obie drogi prowadzą do tego samego, tj. powrotu do Praźródła.

Jeśli jesteś istotą boską, a wybierasz drogę demoniczną - będziesz cierpieć, bo zaprzeczasz swojej naturze. Z kolei demon wcielający się w ciało ludzkie również odchodzi od swojej natury, ponieważ ludzkie ciało to narzędzie duchowej ewolucji, nie nadające się dla demonów.

Obecna sytuacja jest zatem niekorzystna dla obu stron (jasnej i ciemnej): ludzie nabrali cech demonicznych, przez co popadli w cierpienie. Demony doświadczając w ludzkich ciałach również przestają spełniać swoją rolę we Wszechświecie (jaką jest kondensowanie informacji), zatrzymują się w miejscu na drodze inwolucji. To przykład braku polaryzacji - pomieszania jan z jin, neutralizacji.

W idealnym stanie siły światła i ciemności tworzą doskonały, zgrany duet i nikt nie wchodzi nikomu w drogę. Oczywiście, taki stan trwa nieustannie, tylko z dualistycznej perspektywy możemy tego nie dostrzegać.

Offline małgosia

• Użytkownik
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Małgosia Białach - www.drogaswiatla.pl
« Odpowiedź #862 dnia: 2018-05-25, 10:06:28 »
Tu artykuł Leszka o strzygach i demonach, może coś rozjaśni :).

http://duchowa.pl/leszek_zadlo/anioly_regresing16.html

Offline Wedrowiec

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #861 dnia: 2018-05-10, 20:28:03 »
Jakie wahadło byś polecił do pracy własnej, tzn. do wypalania/usuwania różnych blokad na czakrach, wzorców itp. u samego siebie? Pytam, bo nie śledziłem przez co najmniej rok tego, co się działo w temacie nowych wahadeł, a wiem, że od czasu do czasu dostajesz do testowania coś nowego.

Inaczej mówiąc: czy oprócz ATL coś polecasz do takich zastosowań?

Offline DoctorX

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #860 dnia: 2018-04-15, 09:15:47 »
Witam

Jaka jest różnica między strzygą/demonem a osobą zaburzoną psychopatycznie / psychopatką ?
Czy strzygi posiadają dusze i dotyczy ich koło reinkarnacji i skutki karmiczne za ich występki ?

Offline Arek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #859 dnia: 2018-03-12, 14:28:24 »
Leszek
Dziekuje, nie myslalem ze moze to zajac tak długo dlatego wczesniej poddawalem sie po 2 - 3 miesiacach myslac ze to po prostu nie dziala. Ale tym razem afirmuje o wiele sumienniej (staram sie byc bardziej skupiony na odczuwaniu afirmacji) niz poprzednio, Emocje mi ostatnio szaleja mocniej i sytuacja w zyciu stała sie troche napieta ale nie wiem czy ma to cos wspolnego z pisaniem afirmacji (są to myśli i emopcje związane z samooceną ) jeszcze raz dzieki wielkie za podpowiedz

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
« Odpowiedź #858 dnia: 2018-03-12, 03:12:39 »
Afirmacja jest poprawna. Na samo jej pisanie może jednak zejść więcej niż pół roku, jeśli wcześniej było duże pomieszanie i niezdecydowanie.

Offline Arek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #857 dnia: 2018-03-11, 20:12:22 »
Afirmacja "wiem Co chce robic zawodowo" jest poorawna? Walkuje juz od dluzszego czasu ale nie mam pojecia jak mogloby to zadzialac. Jestem otwarty na wszelkie sugestie :)

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #856 dnia: 2018-02-01, 15:15:31 »
Ogrzewanie wodne jest całkiem bezpieczne.
Co do elektrycznego miałbym wątpliwości, bo generuje pole elektromagnetyczne. Poza tym jest droższe.
Ja bym zastosował wodne z pompą ciepła.

Offline Methos

• Użytkownik
« Odpowiedź #855 dnia: 2018-01-28, 19:26:57 »
Leszku, mam pytanie do Ciebie troszkę z innego tematu, może orientujesz się i robiłeś badania dotyczące promieniowania i wpływu na zdrowie różnego rodzajów ogrzewania domów mieszkalnych? Czy ogrzewania typu elektrycznego lub wodnego tzw. "podłogówki" są mało szkodliwe dla mieszkańców domu? W końcu jedno to kable generujące promieniowanie elektryczne a drugie to chyba podgrzana woda w rurkach pod podłogą, zastanawiam się jak takie rozwiązania mogą wpłynąć na zdrowie domowników.
Tak jak wspomniałem pytanie troszkę z innej "bajki" ale jestem ciekawy czy można to radiestezyjnie sprawdzić pod kątem wpływu na organizm. Wspomniane rozwiązania są obecnie mocno reklamowane tak jak i wszelkiej maści pompy cieplne i dodatki w rodzaju rekuperacji, sam osobiście przyszłościowo szukam rozwiązania dla zdrowego (taniego - nie wspominając o kwestii ekonomicznej) ogrzewania małego domku , przyjaznego dla mieszkańców.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #854 dnia: 2018-01-06, 20:54:16 »
TO zależy od kontekstu.

Offline SerafinTronu

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #853 dnia: 2017-11-22, 17:15:31 »
Osoby, które się podczepiają do kogoś i ciągną energię, generalnie mam tu na myśli "wampiry emocjonalne" do kogo się najpierw podczepią? Do ukochanego chłopaka czy zwykłego kolegi?