Autor Wątek: Błagam o pomoc wahadlarzy  (Przeczytany 1553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LeszekZadlo

• Gość
Odp: Błagam o pomoc wahadlarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-01-28, 02:59:49 »
Magda jest OK i pewnie da sobie radę.
Natomiast są też egzorcyści, którzy działają za darmo, ale o ich skuteczności nic mi nie wiadomo.

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-01-27, 23:08:08 »
Bardzo bardzo dziękuje również Panu Leszku bardzo mógł by ktoś jeszcze wyjaśnić o co chodzi z tymi intencjami co Pan Leszek napisał chce skorzystać z egzorcyzmu Pani Magdy Żądło gdyż nie stać mnie na nikogo innego a i tak nie mam nawet 50 zł musze jakoś mame przekonać czy ma ktoś przeciwskazania do tej kobiety lub może polecić kogoś uczciwego będę mógl na maxa jeden raz skorsystać z płatnego egzorcysty o ile w ogóle będe mieć na jakiegokolwiek proszę jeszcze o rady na ten temat gdyż jak zdobęde zasoby muszę rozsądnie je wykorzystać dziękuje jeszcze raz pozdrawiam

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Jacek Izdebski
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-01-27, 21:56:36 »
W twoim przypadku to decydownie oznacza, że wkrótce będzie seks :-D

Wielkie dzięki. Już się bałem, że to bród i będę musiał umyć

LeszekZadlo

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-01-27, 19:55:57 »
Trzeba zrobić 2 rzeczy
1.Egzorcyzm z oczyszczaniem aury.
2. Odreagować intencje i mechanizmy poddawania się manipulacjom astralnym.
Niestety, na tym etapie konieczna się wydaje pomoc specjalistów.

Offline Mariusz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-01-27, 17:21:19 »
A mrowienie w okolicach jąder ?

W twoim przypadku to decydownie oznacza, że wkrótce będzie seks :-D

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-01-27, 11:19:39 »

W okolicach jąder jest jakaś czakra do ,której podpinają się wampiry jak ciągnie to mrowi jak to najbliżej można opisać pod jądrami mrowi mnie podczepy mi zrobiła ta modlitwa na dole ukazuje moje problemy jest tam też o telepatii

Stworzyła jakiegoś egrogora czy inny wynalazek co wleciał we mnie raz pobrałem kosmiczną energie przez wszystkie czakry to widziałem jak to wyleciało ze mnie ale na drugi dzień wleciało spowrotem we mnie to,statanistka adoptowany szczuras przez massonów
« Ostatnia zmiana: 2016-01-27, 11:22:39 wysłana przez Tomaszek »

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-01-27, 11:07:27 »

Offline Mariusz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-01-27, 10:46:18 »
Opętaniu moga towarzyszyć różne reakcje , mrowienie tam gdzie są jakies przyczepy energetyczne do twojego ciała etrycznego również

Offline Mariusz

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-01-27, 10:41:30 »
Jeśli jesteś opętany to w ogóle nie powinienes się posługiwać wahadełkiem bo nie możesz miec pewności skąd płyną odpowiedzi. Poza tym posługiwanie się wahadełkiem wymaga doświadczenia (nawet wieloletniego) i samodiagnozowanie się w takich przypadkach gdzie nawet przy normalnej niezaburzonej świadomości mozna popełniać błędy jak się jest doświadczonym to prawdziwy hardkor

Bubu ci napisał - wal do profesjonalnego egzorcysty. Po egzorcyzmie będziesz musiał robic modlitwy i afirmacje na ochrone przed tym konkretnym magiem i magami wogóle bo się odnowi

(można skorzystać z diagnozy Magdy Żądło i jej egzorcyzmów może o droższe od Zbyszka ale nie trzeba dojeżdżać na miejsce bo robi je zdalnie/na odległość więc może w praktyce wyjść taniej)  zamów sobie Badanie na obecność wpływów astralnych. Cena 20zł. Tytuł wpłaty BWA i poproś o wyjaśnienie co się z tobą dzieje - to najlepsze rozwiązanie na dzień dzisiejszy

http://www.harmoniaduszy.pl/oferta.html

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-01-27, 10:39:06 »
A to co z pobieraniem energii z palcy itd przecież czuje to co jakiś czas prosze jeszcze o rady gdyż na pewno sobie nie ubzdurałem robiłem analizy już jakieś i sporo nawykrywało proszę jeszcze o opinie bardziej doświadczonych osób nigdy mnie nic nie mrowiło ani nic takiego ,że ktoś mi pobierał energie z palcy itd nie zgadzam się z twoją opinią nadal twierdze ,że wysyła mi jakieś obelgi w 3 oko i mam podłączonego wampira dzięki i tak za rady ale proszę bardziej doświadczone osoby
Mi wahadeko co innego mówi ,że mam wampira pod czakry podłączonego i wysyła mi myśli telepatycznie w jednej analizie duchowej wyszło mi ,że prowadzi mnie do samobójstwa i przejmuje wole nademną
modlitwa w poście nadole ewidentnie nawiązuje do moich problemów a kolega z dołu może ma racje do do egzorcysty ale na pewno się nie zgadzam ,że to jest w mojej głowie jeszcze napisz może ,że mrowienie w palcach u dłoni też jest w mojej głowie dla mnie kolegi z dołu podejrzana jest ta opinia może ktoś spytać uczciwy wahadełka o podpięcie wampira i o mrowienie czy tam pobieranie z palcy energii
« Ostatnia zmiana: 2016-01-27, 10:52:58 wysłana przez Tomaszek »

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-01-27, 10:17:51 »
A to co z pobieraniem energii z palcy itd przecież czuje to co jakiś czas prosze jeszcze o rady gdyż na pewno sobie nie ubzdurałem robiłem analizy już jakieś i sporo nawykrywało proszę jeszcze o opinie bardziej doświadczonych osób nigdy mnie nic nie mrowiło ani nic takiego ,że ktoś mi pobierał energie z palcy itd nie zgadzam się z twoją opinią nadal twierdze ,że wysyła mi jakieś obelgi w 3 oko i mam podłączonego wampira dzięki i tak za rady ale proszę bardziej doświadczone osoby
Mi wahadeko co innego mówi ,że mam wampira pod czakry podłączonego i wysyła mi myśli telepatycznie w jednej analizie duchowej wyszło mi ,że prowadzi mnie do samobójstwa i przejmuje wole nademną
« Ostatnia zmiana: 2016-01-27, 10:30:21 wysłana przez Tomaszek »

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-01-27, 09:47:47 »
Ok.Mi wahadło powiedziało, że to jest jedynie w Twojej głowie. Nadal polecam rozmowę z Ulatowskim.

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-01-27, 09:14:47 »
Witam ponownie chciałem tylko żeby ktoś zadał pytanie wahadełku czy mówie prawde ale dzięki za rady nie drapie sie tylko drenuje mnie wtedy z energii i czuje mrowienie w okolicach jąder czy pod jądrami a chciałem wahadełkiem atlantów mieć sam możliwość odcinania się więc jak to będzie z tym wahadłem atl ??? Dziękuje za odpowiedźi

Offline darkangelbubu

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-01-27, 08:32:36 »
Zamiast drapać się po jajkach podczaa zabawy z nowo zakupionym wahadłem które przy Twoich zdolnościach radzenia sobie z "opętaniami" nic raczej nie dadzą, radziłbym jednak zainwestować w egzorcystę. Napisz  a jeszcze lepiej zadzwoń do Zbyszka Ulatowskiego. Facet jest normalny więc na pewno nie zedrze z Ciebie. A jest na pewno skuteczny i powie Ci z czym masz problem.

A inni wahadlarze jedynie mogą i sobie zasyfić a nie pomóc.

Offline Tomaszek

• Nowy użytkownik
Błagam o pomoc wahadlarzy
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-01-27, 07:13:45 »
Dzień dobry mam następujący problem poznałem kobięte w,której zakochałem sie od pierwszego wejrzenia jesnocześnie w okolicach pępka wleciał we mnie jakiś czarny dym w tym samym momencie zaczeły dziać się różne rzeczy.Kobieta ta okazała się prawdopodobnie złym czarnym magiem paja się magią zreszta wyglada na demonka prawdopodobnie jest massonem i wyznaje lucyferanizm w skrócie napisze tylko ,że póki rytuału nie zrobiłem na toksyczną miłość budziła mnie po 3 w nocy ciągle z bijącym bardzo mocno sercem.
Nigdy nie miałem problemów ze snem przez zasypianie straciłem prace do tego jest wampirem energetycznym w ogóle jej prawie nie znam,od roku ciągle kilka razy na dobe mrowi mnie w okolicach jąder brak mi energii i witalności do tego zaczeła wysyłać mi jakieś śmieci do 3 oka ma ona bardzo niskie poczucie wartości i jednym słowem probuje mnie również zeszmacić.Jest brzydka jak szczur albo kret a mi zaczeła grać na obniżenie mojej wysokiej samo oceny jednym słowem wysyła mi caly czas jakieś obelgi telepatycznie jak wykompie się w czarcim żebrze to jak by miała mniejszy dostęp do mnie to samo po szałwi.

Do tego potrafi mi brać energie z każdego palca np co chwile ze środkowego kraczy mi na matke jakieś nowotwory matka mnie do psychiatry chce skierować nie mam pięniędzy na egzorcyste a nie chce wylądować jako schizofremik nie mam pomysłów i sił jak się uwolnić bardzo bardzo proszę pare osób od wahadełek czy ktoś mógł by mnie podnieść na duchu i zweryfikować ,że mam kłopoty z tym potworem jestem silny psychicznie i daleko mi od wariatkowa w skrócie napisze jeszcze raz moje objawy:

Branie energii z każdego palca u dłoni:
Telepatia
Mrowienie w okolicach jąder nigdy nie miałem takiego czegoś też

Nie mam kłopotów z zainteresowaniem płci przeciwnej a sam bym sobie obelg w głowie na siebie nie tworzył gdyż są to słowa tego typu jak:
Brzydal,kulfon,szkarada,potwór sam bym siebie przecież nie obrażal modelem nie jestem ale mam zainteresowanie płcią przeciwną mam wahadełko ,które mi mówi ,że mam ducha jakiegoś i jest ona zła.

Bardzo błagam pomógł by mi to ktoś zweryfikować może mama ufunduje mi egzorcyste byłem u kościelnego to jest to jakaś kpina każą się modlić i chodzić na msze i do spowiedźi ale nie daje to nic.

Kiedyś chce kupić wahadełko atlantów czy poradze sobie takim wahadełkiem z odcięciem od wampira bardzo bardzo proszę o odpowiedź i jakąkolwiek pomoc dodam jeszcze ,że modlitwa ze z linku poniżej przedstawia w 100% moją sytuacje i problem podaje link http://www.atmajoga.pl/uwolnienie-magia/ ta modlitwa przedstawia mój problem ale nie działa bardzo proszę o pomoc z góry bardzo dziękuje serdecznie pozdrawiam Tomasz !!!! Dodam jeszcze ,że w akcie desperacji moge coś sprzedać z domu i kupić te wahadło atlantów za około 150 zł miedziane u Ciszaka ale czy mnie odepnie od niej ? Jestem na bezrobociu dostaje 500 zł z których spłacam długi jeszcze bo co chwile muszę sie zaporzyczać póki sie nie odczepi i nie zaczne normnie spać to pracy nie znajde a w domu sie nie przelewa mam tylko matke i siostre ona jest bogata i ma placówki bankowe manipuluje innymi ludźmi itd po prostu kobieta - chłopak potwór szczur i kret w jednym siedzi w niej jakiś zły demon zero sumienia i litości !!!
« Ostatnia zmiana: 2016-01-27, 07:21:01 wysłana przez Tomaszek »