Ankieta

Oceń w skali 1- 10, jak przejawiasz poszczególne cechy:

miłość
9 (12.2%)
radość
8 (10.8%)
pokój
6 (8.1%)
cierpliwość
6 (8.1%)
uprzejmość
6 (8.1%)
dobroć
6 (8.1%)
wspaniałomyślność
4 (5.4%)
łaskawość
4 (5.4%)
wierność
6 (8.1%)
skromność
5 (6.8%)
wstrzemięźliwość
5 (6.8%)
czystość
7 (9.5%)
Podsumuj wyniki i podziel przez 12 i pomnóż przez 3,6
1 (1.4%)
Uzyskasz wynik ERD na poziomie przejawiania "owoców Ducha"
1 (1.4%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Badania ERD i podobne  (Przeczytany 38881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JarekC

• Nowy użytkownik
Odp: Badania ERD i podobne
« Odpowiedź #505 dnia: Dzisiaj o 11:37:26 »
Jak ktos potrafi i zechce to mam dwie osoby do badania ERD

Aisha Salem- nauczyciel duchowy
https://goo.gl/images/hT9vuA

Grant McFetridge - tworca metody stanow szczytowych

https://goo.gl/images/xP5Ux1

Offline JarekC

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #504 dnia: 2019-03-14, 18:53:41 »
Ciekawe, ze mozna badac czyjs ERD ale i tez na jakim poziomie wedlug skali Hawkinsa kalibruja czyjes nauki.
Tu dla ciekawostki wideo w ktorym kalibracja ksiazek roznych autorow, m.in. ksiazki Leszka Zadlo ktorych tresci sa skalibrowane na ok 280 w skali Hawkinsa.
https://youtu.be/ijZ28TE0iRE

Offline JarekC

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #503 dnia: 2019-03-11, 20:53:27 »
Wykonalem ankiete i wyszlo ze moje ERD jest na ok. 23. Wynik moze ogolny bo chyba na wynik etapu rozwoju duchowego sklada sie wiecej czynnikow. Ale fajnie ze mozna sobie przeliczyc samemu gdy sie nie umie tego robic wahadlem.
Ciekawe ze poznawanie (i badanie) siebie tez ewoluuje i obecnie mozna siebie postrzegac na wiele roznych sposobow.
Jest wielu ciekawych autorow w tym temacie.

Kiedys dowiedzialem sie z Huny ze mam swiadomosc, podswiadomosc i nadswiadomosc.
Analiza rozwoju duchowego ktora wykonal mi Leszek pare razy okazala sie nie tylko pomocna ale i tez informacyjna. Bardzo ciekawe.
Ciekawie pisze o cialach subtelnych Andrzej Kluza.
Nowsze prady mowia o duszy i jak my sie mamy w zwiazku z dusza ale w temacie jest moim zdaniem spore pomieszanie.
No i wreszcie Hawkins ze swoja wiedza i kalibrowaniem. A propos ciekawy jestem na ile jest wykalibrowane to forum. Moze ktos zbada ?

Sporo mozna na temat siebie sie dowiedziec z zewnetrznych zrodel. To oczywiscie nie zastapi pracy wlasnej, samopoznania ale moze (i jest) ciekawym dodatkiem do rozwoju. Gdy do checi uzdrawiania sie z traum i rozwoju pozytywnych potencjalow dolozy zdrowa ciekawosc, entuzjazm, to caly proces rozwoju moze sie stac bardziej interesujacy i zachecajacy. :)

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #502 dnia: 2018-12-21, 16:02:01 »
Ja umiem.
Nie znam tej pani, a kiedyś dużo ludzi znało wielu duchowych mistrzów z innych krajów.

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #501 dnia: 2018-12-21, 10:27:19 »
Chyba już nikt nie umie: /

Kiedyś podobne badania wykonywał znany mistrz Leszek Żądło. Leszek obecnie najprawdopodobniej albo siedzi pod drzewem i medytuje, albo oświecił się i zdematerializował w wyższe zaświaty.

Tak przypuszczam, bo co innego może być w tym przypadku. W grę wchodzi jeszcze nielegalny handel białym proszkiem złota lub aspiryną.

Słuch zaginął również po Małgosi, która także miała do czynienia z tego typu analizami. Podejrzewa się wyjazd do tajgi lub klasztoru shaolin. Niewykluczone, że oba zaginięcia są ze sobą powiązane.

Jak widać, z badaniem ERD trzeba uważać. Tak się wydaje, że to tylko takie wahanie machadłem. Ja bym już dawno zadzwonił na milicję, ale nie mam numeru : )

Offline J034

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #500 dnia: 2018-12-15, 22:18:55 »

Offline mikepl

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #499 dnia: 2018-06-23, 09:08:46 »
Jesli ktos mialby ochote sprawdzic

Lauren Nicole Peters - uczy tantry.
www.liveatantric.life

Offline Michael

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #498 dnia: 2018-06-20, 16:23:49 »
No dobrze, i jak twoje badania pokrywają się z wiedzą dostępną choćby ze źródeł linkowanych w dziale Karma a polityka...?
Jak wychodzą prominentni z PiSu, a jak opozycja umiarkowana(np. Kukiz, Jakubiak, Marzec). Co do nich to mnie najbardziej ciekawi, są taką trochę niewiadomą, bo co do PO to wiadomo bez wahadłowania.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
  • Imię i nazwisko, dziedzina: Radiestezja, regresing, uzdrawianie
« Odpowiedź #497 dnia: 2018-06-20, 03:35:22 »
Powiedzmy sobie,że ujawnienie zaangażowania agenturalnego mogłoby zostać potraktowane jako pomówienia.

Offline Michael

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #496 dnia: 2018-06-19, 17:08:26 »
Dobry pomysł.
Leszku, jeśli ta wiedza nadaje się do publikacji, to podziel się nią z nami.
Można by też sprawdzić zaangażowanie tych samych polityków w sprawy innych krajów. A właśnie, zaangażowanie może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Można być np. zaangażowanym na rzecz szkodzenia swemu państwu.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #495 dnia: 2018-06-19, 14:07:42 »
Korci mnie, żeby metodą wahadełkowania duchowego sprawdzić zaangażowanie polityków w sprawy Polski. W %.
Pierwsze wyniki mnie zdziwiły.

Offline Leszek Żądło

• Administrator
  • Ekspert
    • Cuda Ducha
« Odpowiedź #494 dnia: 2018-05-26, 09:53:49 »

Offline Dzielnicowy Jasiek

• Nowy użytkownik
« Odpowiedź #493 dnia: 2018-02-17, 20:16:58 »

Offline matek

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #492 dnia: 2018-02-04, 14:31:54 »
Dmitrij Trocki, rosyjski chiromanta i jasnowidz. Potrafi ciekawie gadać. Wahnie ktoś?

https://g2.dcdn.lt/images/pix/dmitrijus-trockis-70540202.jpg

Offline Żdan

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Ród, Przyroda
    • Kultura aryjska
« Odpowiedź #491 dnia: 2018-02-03, 23:30:15 »
Nacht napisał kiedyś: 'Jeśli działasz bezwarunkowo i emitujesz Miłość jak Słońce światło, to ci, którym jest za gorąco, będą musieli usunąć się w cień'. Z kolei inny mistrz, którego bardzo cenię - Joachim Werdin, pisał, że człowiek w miarę wzrostu duchowego zaczyna coraz bardziej przypominać Słońce (symbolicznie, ale i dosłownie - energetycznie). Lubię te porównania do Słońca, przekonują mnie.

Zobaczcie teraz, jak to jest dzisiaj ze stosunkiem ludzi do Słońca. Niby wiadomo, że to źródło wszelkiego życia. Niby wszyscy tak strasznie za nim tęsknią, czekają na ciepłe, słoneczne miesiące. Ale jak tylko się pojawi, to chronią się przed nim ciemnymi okularami, kremami przeciwsłonecznymi i innymi paskudztwami. I dają sobie wmówić, że Słońce jest szkodliwe. Nawet wielu rozwijających się duchowo ludzi patrzenie w Słońce uważa za dziwactwo czy niebezpieczny odlot.

Myślę, że podobnie jest z największymi mistrzami. Niby ludzie do nich ciągną, ale jak tylko trochę się ogrzeją, to uciekają na dawne ścieżki, bo za gorąco im się robi, albo zaczynają się czegoś bać.

Też sądzę, że jest wielu mistrzów na najwyższych etapach, którzy mają po co najwyżej kilku uczniów i przekazują im wiedzę indywidualnie, świat nawet o nich nie słyszał. Wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość (chociaż ilość też czasem potrafi przynieść jakość).

Tak na marginesie - Nacht to przede wszystkim nazwisko niemieckie, no ale w Izraelu też jest sporo niemieckich nazwisk.